Показано 2233–2256 із 3714
Магазин коміксів
Action Comics #960
Артикул:
4941
125₴
| Автор | Ден Юргенс, Тайлер Кіркхем |
|---|---|
| Видавець | DC |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2016 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 17х25 см |
| Мова | Англійська |
Crusader. Том 1
Артикул:
5273
190₴
| Автор | Метт Еммонс |
|---|---|
| Літератур | Andriy Lukin |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Видавець | Mad Cave Studios |
| Формат | 168×257 мм |
| Мова | Англійська |
Crusader. Том 1-4
Артикул:
1638
700₴
| Автор | Метт Еммонс |
|---|---|
| Літератур | Andriy Lukin |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Видавець | Mad Cave Studios |
| Формат | 168×257 мм |
| Мова | Англійська |
Crusader. Том 2
Артикул:
1635
190₴
| Автор | Метт Еммонс |
|---|---|
| Літератур | Andriy Lukin |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Видавець | Mad Cave Studios |
| Формат | 168×257 мм |
| Мова | Англійська |
Crusader. Том 3
Артикул:
1636
190₴
| Автор | Метт Еммонс |
|---|---|
| Літератур | Andriy Lukin |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Видавець | Mad Cave Studios |
| Формат | 168×257 мм |
| Мова | Англійська |
Crusader. Том 4
Артикул:
1637
190₴
| Автор | Метт Еммонс |
|---|---|
| Літератур | Andriy Lukin |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Видавець | Mad Cave Studios |
| Формат | 168×257 мм |
| Мова | Англійська |
Металева картина А5 – Годжо
Артикул:
3937
180₴
Розмір – 20х15 см
Можно закріпити за допогою магнітів або двухсторонньої липкої стрічки
Комплектація – металева картина та магнітні стрічки 2 шт.
LED-світильник BTS
Артикул:
5489
650₴
– акрилова фігурка,
– підставка,
– пульт,
– кабель USB
Матеріал підставок: пластик
Розміри акрилових фігурок до 15*18см, 17*17 тощо (в залежності від дизайну)
Живлення також можливе від 3х батарейок (в комплект НЕ входять)
Доступні 16 кольорів при керуванні пультом та 7 кольорів при безпосередньому натисканні на кнопку “живлення” на підставці.
Також є кілька режимів від стробоскопа до плавного переходу кольорів.