Показано 1009–1032 із 3655
Магазин коміксів
Колекційна аніме фігурка Клинок що знищує демонів Шинобу Кочо
| Виробник | Banpresto |
| Серія | Glitter & Glamours |
| Рік випуску | 2025 |
| Місяць випуску | серпень |
| Висота | 22 см |
Колекційна аніме фігурка Магічна битва Гето
- Виробник: Good Smile Company.
- Серія: Kaigyoku Gyokusetsu Ver.
- Персонаж: Geto Suguru Jujutsu Kaisen.
- Висота: 18,5 см
- Дата виходу: 2025р
Колекційна аніме фігурка Магічна битва Годжо
- Назва: “Jujutsu Kaisen” Grandista GOJO SATORU
- Серія: Магічна Битва (Jujutsu Kaisen)
- Виробник: Banpresto (Bandai Spirits)
- Лінійка: Grandista
- Матеріали: ABS, PVC
- Висота: ~270 мм (27 см)
- Дата релізу: Жовтень 2025 року
Колекційна аніме фігурка Монолог травниці – Маомао
Персонаж: Маомао (Maomao) у версії “Пончо” (Poncho Version).
Ліцензія: The Apothecary Diaries (Монолог фармацевту).
Виробник: Bandai
Матеріали: ПВХ.
Висота: 20 см.
Особливості: Колекційна статуетка, ручний розпис.
Колекційна аніме фігурка Моя геройська академія Мідорія
- Виробник: SEGA.
- Серія: Xross Link.
- Персонаж: Izuku Midoriya My Hero Academia.
- Висота: 16 см
- Дата виходу: січень 2026
Колекційна аніме фігурка Наруто
| Виробник | Banpresto (Bandai Spirits) |
| Серія | Naruto Uzumaki NARUTO 72 series |
| Рік випуску | 2026 |
| Місяць випуску | грудень 2025 |
| Висота | 16 см |
Колекційна аніме фігурка П’ять наречених близнят – Йоцуба Накано
- Назва:The Quintessential Quintuplets Anime Figure – Nakano Yotsuba.
- Бренд: SEGA
- Серія: Go Tobun no Hanayome
- Персонаж: Йоцуба Накано
- Тип фігурки: Прайз-фігурка преміум-класу
- Матеріали: PVC, ABS
- Висота: Приблизно 17 см
- Дата релізу: Приблизно вересень 2022
Колекційна аніме фігурка Про моє переродження в слиж Рімуру Рафаель
- Виробник: Banpresto (Bandai Spirits).
- Вага фігурки 490 г
- Персонаж: Рімуру Темпест (Demon Lord Rimuru Tempest).
- Висота: 21,5 см
Колекційна аніме фігурка Про моє переродження в слиз Рімуру
- Виробник: Banpresto (Bandai Spirits).
- Серія: ESPRESTO -Clear materials-.
- Персонаж: Рімуру Темпест (Demon Lord Rimuru Tempest).
- Висота: 17,5 см
Колекційна аніме фігурка Проводжальниця Фрірен
| Виробник | Taito |
| Серія | Artist MasterPiece+ |
| Рік випуску | 2025 |
| Місяць випуску | вересень |
| Висота | 21 см |
Колекційна аніме фігурка Рокерка! Хіторі
| Виробник | SEGA |
| Серія | Desktop x Decorate Collections |
| Рік випуску | 2023 |
| Місяць випуску | листопад |
| Висота | 16 см |
Колекційна аніме фігурка Токійський Гуль Канекі
- Виробник: Bandai
- Серія: Grandista
- Персонаж: Ken Kaneki(Kaneki)
- Висота: 27 см
Колекційна аніме фігурка Ця порцелянова лялечка закохалась Кітагава в купальнику
- Оригінальна назва: “My Dress-Up Darling” Coreful Figure Kitagawa Marin Swimsuit Ver.
- Аніме: My Dress-Up Darling (Ця порцелянова лялечка закохалася)
- Персонажка: Kitagawa Marin
- Версія: Swimsuit Ver.
- Виробник: Taito
- Серія фігурок: Coreful Figure
- Дата релізу: Вересень 2025 (передзамовлення)
- Матеріали: ABS, PVC
- Висота: 18 см
Колекційна аніме фігурка Ця порцелянова лялечка закохалась Марін Шізуку
| Виробник | Bandai |
| Серія | Espresto, Espresto -Detailed Elegance- |
| Рік випуску | 2026 |
| Місяць випуску | лютий |
| Висота | 12 см |
Колекційна аніме фігурка Ця порцелянова лялечка закохалася – Марін Кітагава
Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru аніме
その着せせ替え人形は恋をする
Ім’я персонажа:
Marin Kitagawa персонаж
喜多川 海夢
Тип фігурки: Completed Model
Виробник: Good Smile Company
Серія: POP UP PARADE
Колекційна монетниця серії Tsum Tsum – Стіч окуляри
Матеріал – гума
3 наліпки в комплекті
Бренд – Disney
Колекційна монетниця серії Tsum Tsum – Стіч посмішка
Матеріал – гума
3 наліпки в комплекті
Бренд – Disney
Колекційна фігурка POP MART Хто там? Гаррі Поттер
Висота фігурок 12 см
Матеріал ПВХ
Виробник – POP MART
Фігурка обирається випадково і все залежить від вашої вдачі )))
Ціна вказана за 1 шт(1 фігурку)
Комп’ютерний килимок з підсвіткою Тільки я візьму новий рівень 4 70*30
Країна виробник – Китай
Розміри – 70*30 см
Товщина килимка – 3 мм.
Комплектація – килимок та USB кабель довжиною 1,8 м.
Завдяки гумовій нижній частині відсутнє ковзання по поверхні на якій знаходиться килимок.
Комп’ютерний килимок Ініціал Д 1 80*30
Розміри – 80*30 см
Товщина килимка – 3 мм.