Показано 1–24 із 7168
Магазин коміксів
3Д друк Зоряні війни – Космоліт
Артикул:
9027
455₴
Розмір – 12,5х10х10,5 см
Матеріал – 3д рудк пластик
Виготовлено в Україні
3Д килимок для мишки Геншин – Сяо
Артикул:
15876
600₴
Країна виробник – Китай
Матеріал – каучукова гума
Розмір – 27*22 см
3Д килимок для мишки Щоденник майбутнього
Артикул:
45329
600₴
Країна виробник – Китай
Матеріал – каучукова гума
Розмір – 27*22 см
BATMAN WHITE KNIGHT
Артикул:
9592
1,250₴
| Автор | Метт Голлінґсворт, Шон Мерфі |
|---|---|
| Видавець | DC |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 232 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Англійська |
Batman: Three Jokers
Артикул:
500236
1,500₴
| Видавець | DC |
| Мова | Англійська |
| Рік видання: | 2020 |
| Тип товару: | комікс |
| Палітурка: | Тверда |
| Кількість сторінок: | 160 |
| Розміри (мм): | 168×259 мм |
CIVIL WAR
Артикул:
65549
1,100₴
| Автор | Марк Міллар, Стів Мак-Нівен |
|---|---|
| Видавець | Marvel |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2016 |
| Сторінок | 264 |
| Формат | 15,5х23 см |
| Мова | Англійська |
Cyberpunk RED. Стартовий набір (Jumpstart Kit) (укр.)
1,700₴![]() |
Гравці: від 2 |
![]() |
Час: 120-∞ хвилин |
![]() |
Вік: від 18 років |
![]() |
Мова: Українська |
![]() |
Текст у грі: Багато |
Що в коробці
- 6 листів персонажів
- 6 кубиків (2 – D10, 4 – D6)
- 2 буклети
- карта
- картонні фішки
DEMON SLAYER. Том 1
Артикул:
9095
750₴
| Автор | Койохару Готуге |
|---|---|
| Видавець | VIZ MEDIA |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Мова | Англійська |
| Сторінок | 186 |
DEMON SLAYER. Том 2
Артикул:
9096
750₴
| Автор | Койохару Готуге |
|---|---|
| Видавець | VIZ MEDIA |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Мова | Англійська |
| Сторінок | 212 |
DEMON SLAYER. Том 3
Артикул:
9097
750₴
| Автор | Койохару Готуге |
|---|---|
| Видавець | VIZ MEDIA |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Мова | Англійська |
| Сторінок | 182 |
Doctor Doom: Books of Doom
Артикул:
64733
1,250₴
| Видавець | Marvel Comics |
| Мова | Англійська |
| Рік видання: | 2025 |
| Тип товару: | комікс |
| Палітурка: | М’яка |
| Кількість сторінок: | 152 |
| Розміри (мм): | 259 x 168 x 20 |




