Показано 25–48 із 446
Манга
БЕЗ/БАРВ. Том 1
Артикул:
7154
Оцінено в 0 з 5
275₴
| Автор | KENT |
|---|---|
| Видавець | Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 184 |
| Формат | 14×20 cм |
| Мова | Українська |
Берсерк. Том 1
Артикул:
16239
Оцінено в 0 з 5
550₴
| Автор | Кентаро Міура |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 458 |
| Формат | 14,8×21 cм |
| Мова | Українська |
Берсерк. Том 2
Артикул:
109509
Оцінено в 0 з 5
550₴
| Автор | Кентаро Міура |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2026 |
| Сторінок | 470 |
| Формат | 14,8×21 cм |
| Мова | Українська |
Бетмен. Руйнівник справедливості. Том 1
Артикул:
99573
Оцінено в 0 з 5
280₴
| Автор | Шімогучі Томохіро, Шімідзу Ейічі |
|---|---|
| Видавець | DC, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 204 |
| Формат | 14×20 cм |
| Мова | Українська |
Блакитний період. Том 3
Артикул:
5698
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Цубаса Ямаґучі |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 208 |
| Формат | 14,4×20 cм |
| Мова | Українська |
Блакитний період. Том 4
Артикул:
6669
Оцінено в 0 з 5
240₴
| Автор | Цубаса Ямаґучі |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 192 |
| Формат | 14,4×20 cм |
| Мова | Українська |
Блакитний період. Том 5
Артикул:
16673
Оцінено в 0 з 5
240₴
| Автор | Цубаса Ямаґучі |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 192 |
| Формат | 14,4×20 cм |
| Мова | Українська |
Блам. Том 4
Артикул:
85351
Оцінено в 0 з 5
480₴
| Автор | Ніхей Цутому |
|---|---|
| Видавець | Molfar Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 368 |
| Формат | 14,8×20 cм |
| Мова | Українська |
Блукальці. Том 1
Артикул:
791
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Макото Юкімура |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 480 |
| Формат | 15×20,8 cм |
| Мова | Українська |
Божа брехня
Артикул:
68728
Оцінено в 0 з 5
240₴
| Автор | Каорі Одзакі |
|---|---|
| Видавець | MAL’OPUS |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2026 |
| Сторінок | 216 |
| Формат | 14,4×20 cм |
| Мова | Українська |
Вакфу. Том 1
Артикул:
6093
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Тот, Азра, Саїд Сассін |
|---|---|
| Видавець | Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 224 |
| Формат | 11,5×18 cм |
| Мова | Українська |
Вакфу. Том 2
Артикул:
6094
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Тот, Азра, Саїд Сассін |
|---|---|
| Видавець | Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 224 |
| Формат | 11,5×18 cм |
| Мова | Українська |
Великий майстер. Том 1
Артикул:
6363
Оцінено в 0 з 5
500₴
| Автор | Мун Джонху, Рю Ґіун |
|---|---|
| Видавець | Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 328 |
| Формат | 14,8×21 cм |
| Мова | Українська |
Видатні звірі. Омнібус 1
Артикул:
68667
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Пару Ітаґакі |
|---|---|
| Видавець | MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2026 |
| Сторінок | 404 |
| Формат | 14,4×20 cм |
| Мова | Українська |
Вихідний. Том 1
Артикул:
501129
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Qingcai |
|---|---|
| Видавець | ТАК |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2026 |
| Сторінок | 216 |
| Формат | 14,3×20 см |
| Мова | Українська |
Від голови до хвоста. Том 1
Артикул:
1401
Оцінено в 0 з 5
220₴
| Автор | Мідзу Сахара |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 180 |
| Формат | 14,2×20 cм |
| Мова | Українська |
Відправниця душ Альпі та поховальна подорож. Том 1
Артикул:
6364
Оцінено в 0 з 5
220₴
| Автор | Рона |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 176 |
| Формат | 14,5×20 см |
| Мова | Українська |
Відправниця душ Альпі та поховальна подорож. Том 2
Артикул:
6365
Оцінено в 0 з 5
220₴
| Автор | Рона |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 160 |
| Формат | 14,5×20 см |
| Мова | Українська |
Відьомський рай. Том 4
Артикул:
6065
Оцінено в 0 з 5
240₴
| Автор | Юмеджі |
|---|---|
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 196 |
| Формат | 14,4×20 cм |
| Мова | Українська |
Відьомський рай. Том 5
Артикул:
2920
Оцінено в 0 з 5
240₴
| Автор | Юмеджі |
|---|---|
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 196 |
| Формат | 14,4×20 cм |
| Мова | Українська |
Відьомський рай. Том 6
Артикул:
68858
Оцінено в 0 з 5
240₴
| Автор | Юмеджі |
|---|---|
| Видавець | MAL’OPUS |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 196 |
| Формат | 14,4×20 cм |
| Мова | Українська |
Вовчиця і Прянощі. Том 1. Новела
Артикул:
85412
Оцінено в 0 з 5
430₴
| Автор | Ісуна Хасекура |
|---|---|
| Видавець | Molfar Comics |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 288 |
| Формат | 14,8×20 cм |
| Мова | Українська |
Вовчиця і Прянощі. Том 2. Новела
Артикул:
85191
Оцінено в 0 з 5
410₴
| Автор | Ісуна Хасекура |
|---|---|
| Видавець | Molfar Comics |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 352 |
| Формат | 14,8×20 cм |
| Мова | Українська |
Вовчі діти Аме та Юкі. Новела
Артикул:
85139
Оцінено в 0 з 5
275₴
| Автор | Мамору Хосада |
|---|---|
| Видавництво | Molfar Comics |
| Перекладач | Кирило Болдирєв |
| Рік видання | 2025 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 160 |
| Обкладинка | М’яка |
Завантажити більше товарів
Завантаження...