Показано 73–87 із 87
Книги
Файні брюнетки та інша нечисть
Артикул:
26179
Оцінено в 0 з 5
420₴
| Автор | Юлія Нагорнюк, Юлія Вус |
|---|---|
| Видавництво | Ще одну сторінку |
| Рік видання | 2026 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 288 |
| Обкладинка | Тверда |
Аптека ароматів. Загадка чорної квітки. Том 2
Артикул:
4356
Оцінено в 0 з 5
320₴
| Автор | Анна Руе, Клаудія Кларс |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 288 |
| Формат | 150x215x23мм |
| Мова | Українська |
Аптека ароматів. Таємниця старовинних флаконів. Том 1
Артикул:
4355
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Анна Руе, Клаудія Кларс |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 264 |
| Формат | 150x215x23мм |
| Мова | Українська |
Голодні ігри. Балада про співочих пташок і змій. Книга 1 суперобкладинка
Артикул:
37032
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Автор | Сюзанна Колінз |
|---|---|
| Видавець | Book Chef |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 576 |
| Формат | 35x205x39мм |
| Мова | Українська |
Беззоряна корона. Падіння місяця. Книга 1
Артикул:
1240
Оцінено в 0 з 5
520₴
| Автор | Джеймс Роллінс |
|---|---|
| Видавець | Book Chef |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 768 |
| Формат | 135x205x45мм |
| Мова | Українська |
Богатир. Книга 1: Сталеве жезло
Артикул:
4772
Оцінено в 0 з 5
320₴
| Автор | Юрай Червенак |
|---|---|
| Видавець | Book Chef |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 464 |
| Формат | 133x205x30мм |
| Мова | Українська |
Гаррі Поттер і Орден Фенікса. Велике ілюстроване видання
Артикул:
4571
Оцінено в 0 з 5
1,550₴
| Автор | Джоан Ролінґ, Джим Кей, Ніл Пакер |
|---|---|
| Видавець | А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 576 |
| Формат | 235x275x42мм |
| Мова | Українська |
Кров і попіл. Книга 1. Із крові й попелу
Артикул:
4864
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Aвтор | Арментраут Дженніфер Л. |
|---|---|
| Обкладинка | тверда |
| Кількість сторінок | 608 |
| Видавництво | BookChef |
| Мова | Українська |
| Рік видання | 2022 |
| Розмір товару | 135 х 205 х 37 мм |
| Ілюстрацій | Відсутні |
Кров і попіл. Книга 2. Королівство плоті й вогню
Артикул:
4865
Оцінено в 0 з 5
390₴
| Aвтор | Арментраут Дженніфер Л. |
|---|---|
| Обкладинка | тверда |
| Кількість сторінок | 688 |
| Видавництво | BookChef |
| Мова | Українська |
| Рік видання | 2022 |
| Розмір товару | 135 х 210 х 43 мм |
| Ілюстрації | Відсутні |
Кров і попіл. Книга 3. Корона з позолочених кісток
Артикул:
4866
Оцінено в 0 з 5
390₴
| Aвтор | Арментраут Дженніфер Л. |
|---|---|
| Обкладинка | тверда |
| Кількість сторінок | 688 |
| Видавництво | BookChef |
| Мова | Українська |
| Рік видання | 2022 |
| Розмір товару | 133×205х45 мм |
| Папір | Офсетний |
Ніч, коли згасли зорі. Том 1
Артикул:
708
Оцінено в 0 з 5
550₴
| Автор | Нін Горман, Марі Альгіньйо |
|---|---|
| Видавець | Так |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 480 |
| Формат | 22,9 × 14,8 × 2,5 см |
| Мова | Українська |
Попіл лине до неба. Том 1
Артикул:
1543
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Нін Горман, Матьє Гібе |
|---|---|
| Видавець | ТАК |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 375 |
| Формат | 22,9 × 14,8 × 2,5 см |
| Мова | Українська |
Стен Лі: Життя як комікс
Артикул:
3535
Оцінено в 0 з 5
410₴
Відьмак. Вежа ластівки (книга 6)
Артикул:
1149
Оцінено в 0 з 5
330₴
| Автор | Анджей Сапковський |
|---|---|
| Видавець |
“Клуб Сімейного Дозвілля” |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2016 |
| Сторінок | 480 |
| Формат | 135х205 мм |
| Мова | Українська |
| Ілюстрації | Не має |