Показано 145–168 із 238
Комікси
Бладшот. Том 1. Перевершуючи себе
Артикул:
1627
Оцінено в 0 з 5
215₴
| Автор | Артуро Лоззі, Дуейн Сверчінскій, Мануель Ґарсія |
|---|---|
| Видавець | Valiant Comics, TUOS Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Бладшот. Том 2. Відродження та падіння
Артикул:
1628
Оцінено в 0 з 5
225₴
| Автор | Артуро Лоззі, Дуейн Сверчінскій, Мануель Ґарсія |
|---|---|
| Видавець | Valiant Comics, TUOS Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 128 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Блейд. Гріхи батька. Том 2
Артикул:
887
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Говард Чайкін, Марк Гуггенхайм |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 16,2х24,6 см |
| Мова | Українська |
Блейд. Знову нечисть. Звичайна обкладинка
Артикул:
4463
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Говард Чайкін, Марк Гуггенхайм |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 16,2х24,6 см |
| Мова | Українська |
Божа Земля
Артикул:
3154
Оцінено в 0 з 5
480₴
| Автор | Донні Кейтс, Джефф Шоу |
|---|---|
| Видавець | Image, Northern Lights |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 184 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Болотяна Істота. Зелене пекло
Артикул:
5430
Оцінено в 0 з 5
780₴
| Автор | Джефф Лемір |
|---|---|
| Видавець | РМ, DC, Vertigo |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 160 |
| Формат | 235*300 мм |
| Мова | Українська |
В Землю. Частина 3
Артикул:
4363
Оцінено в 0 з 5
90₴
| Автор | Ігор Штанько, Ілля Чеботар |
|---|---|
| Видавець | UA Comix |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 16,5х26 см |
| Мова | Українська |
Відьмак. Дім зі скла
Артикул:
2270
Оцінено в 0 з 5
500₴
| Автор | Пол Тобин, Джо Куэрио |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, Vovkulaka |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 120 |
| Формат | 16,7×25,8 см |
| Мова | Українська |
Відьмак. Тьмяні Спогади
Артикул:
4339
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Автор | Бартош Штибор, Амад Мір |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka, Dark Horse |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 104 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Відьми. Графічний роман / Роалд Дал
Артикул:
5557
Оцінено в 0 з 5
570₴
| Автор | Роальд Дал, Пенелопа Бажьо |
|---|---|
| Видавець | Жорж |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 304 |
| Формат | 195x265x20мм |
| Мова | Українська |
Воля. The Will. Том 3
Артикул:
1341
Оцінено в 0 з 5
430₴
| Автор | В’ячеслав Бугайов, Денис Фадєєв, Олександр Філіпович, Олексій Бондаренко |
|---|---|
| Видавець | TheWill Production |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 72 |
| Формат | 21х29,5 см |
| Мова | Українська |
Ворон. Спеціальне видання
Артикул:
56039
Оцінено в 0 з 5
680₴
| Автор | Джеймс О’Барр |
|---|---|
| Видавець | Manga Media |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 272 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
Всесвіт MARVEL проти Карателя
Артикул:
500718
Оцінено в 0 з 5
260₴
| Автор | Горан Парлов, Джонатан Мэйберри |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Northern Lights |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 116 |
| Формат | 16х24 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Каратель |
Гарлін
Артикул:
1547
Оцінено в 0 з 5
800₴
| Автор | Степан Шеич |
|---|---|
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 192 |
| Формат | 23,4х30 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Джокер, Харлі Квін |
Годзілла: Правителі Землі. Том 1
Артикул:
2675
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Кріс Морі, Джефф Зорнов, Метт Френк |
|---|---|
| Видавець | IDW, Northern Lights |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 280 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
Гравіті Фолз. Дивногеддон
Артикул:
2241
Оцінено в 0 з 5
430₴
| Видавець | Disney, Ранок |
|---|---|
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 240 |
| Формат | 19×24 см |
| Мова | Українська |
Гравіті Фолз. Керівництво Діппера та Мейбл з таємниць і нестримних веселощів
Артикул:
58587
Оцінено в 0 з 5
320₴
| Автор | Алекс Хирш |
|---|---|
| Видавець | Ранок |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 160 |
| Формат | 14х21 cм |
| Мова | Українська |
Гравіті Фолз. Кіноісторія в коміксах. Збірка 1
Артикул:
5538
Оцінено в 0 з 5
480₴
| Видавець | Ранок |
|---|---|
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 232 |
| Формат | 16х23 см |
| Мова | Українська |
Джеронімо Сілтон. Перший самурай
Артикул:
5505
Оцінено в 0 з 5
370₴
| Автор | Елізабетта Дамі |
|---|---|
| Видавець | Piemme, Ірбіс Комікси |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 22,5х29,3 см |
| Мова | Українська |
Джокер/Гарлі: Осудність
Артикул:
3947
Оцінено в 0 з 5
600₴
| Автор | Камі Гарсія, Джейсон Бадовер |
|---|---|
| Видавець | Рідна мова, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 304 |
| Формат | 23,5х30 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Джокер, Гарлі Квінн |
Диво-жінка. Історія: Амазонки
Артикул:
742
Оцінено в 0 з 5
800₴
| Автор | Келлі Сью ДеКоннік, Нікола Скотт, Філ Хіменез, Джин Га |
|---|---|
| Видавець | РМ, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 304 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Доктор Дум. Том 2. Бедфорд-Фоллз
Артикул:
509179
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Автор | Крістофер Кантвелл, Сальвадор Ларрока |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Мрія |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 136 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
Доктор Дум. Том 2. Бедфорд-Фоллз. Альтернативна обкладинка
Артикул:
1342
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Автор | Крістофер Кантвелл, Сальвадор Ларрока |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Мрія |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 136 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
Дюна. Дім Атрідів.Том 2
Артикул:
4867
Оцінено в 0 з 5
420₴
| Автор | Браян Герберт, Кевін Джей Андерсон |
|---|---|
| Видавець | Рідна мова, BOOM! Studios |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 20,1х30 см |
| Мова | Українська |
Завантажити більше товарів
Завантаження...