Показано 697–704 із 704
Комікси
Троє проти Зла. Книга 1
Артикул:
1110
Оцінено в 0 з 5
150₴
| Палітурка | Тверда обкладинка |
|---|---|
| Дата виходу | 2017 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 14,8х21 см |
| Мова | Українська |
Фізика. Наука в коміксах
Артикул:
1125
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Ларри Гоник |
|---|---|
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 212 |
| Формат | 20×26 см |
| Мова | Українська |
Флеш. Книга 1. Тільки вперед
Артикул:
136
Оцінено в 0 з 5
420₴
| Автор | Фрэнсис Манапул, Брайан Буччеллато |
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2017 |
| Сторінок | 192 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Флеш |
Флеш. Книга 2. Революція бунтарів
Артикул:
135
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Фрэнсис Манапул, Брайан Буччеллато |
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 168 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Флеш |
Флеш. Книга 3. Війна з горилами
Артикул:
660
Оцінено в 0 з 5
310₴
| Автор | Фрэнсис Манапул, Брайан Буччеллато |
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 176 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Флеш |
Флеш. Книга 4: Навспак
Артикул:
1278
Оцінено в 0 з 5
255₴
| Автор | Фрэнсис Манапул, Брайан Буччеллато |
|---|---|
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 176 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Флэш |
Чорний Молот. Книга 1
Артикул:
1106
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Джефф Лемир, Дин Ормстон |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, Vovkulaka |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 184 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
Шибайголова. Жовтий
Артикул:
1279
Оцінено в 0 з 5
260₴
| Автор | Тим Сэйл, Джеф Лоэб |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Рідна мова |
| Палітурка | Інтегральна |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 168 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Сорвиголова |