Показано 625–648 із 704
Комікси
Бетмен. Убивчий жарт
Артикул:
9593
Оцінено в 0 з 5
430₴
| Автор | Алан Мур, Брайан Болланд |
|---|---|
| Видавець | РМ, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2017 |
| Сторінок | 72 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж/Серія | Бетмен, Джокер |
Бетмен. Цить
Артикул:
9614
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Джим Ли, Джеф Лоэб |
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2017 |
| Сторінок | 320 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Бэтмен, Джокер, Супермен |
Бетмен: Білий Лицар
Артикул:
732
Оцінено в 0 з 5
630₴
| Автор | Шон Мёрфи, Мэтт Холлингсворт |
|---|---|
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 232 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Бэтмен, Джокер |
Бетмен. Книга 5. Нульовий рік – Темне місто
Артикул:
22655
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Скотт Снайдер, Грег Капулло, Дэнни Мики |
|---|---|
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 256 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Бэтмен |
ВІЧНІ
Артикул:
22529
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Нил Гейман, Джон Ромита-младший |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Molfar Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 240 |
| Формат | 16,6х25,9 см |
| Мова | Українська |
Вартові
Артикул:
72556
Оцінено в 0 з 5
800₴
| Автор | Алан Мур, Дэйв Гиббонс |
| Видавець | DC, Vertigo, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 523 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Веном тремтіння
Артикул:
8979
Оцінено в 0 з 5
265₴
| Автор | Дэниел Уэй, Франсиско Эррера |
| Видавець | Marvel, Northern Lights |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 124 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Веном |
Веном. Книга 2. Тікай
Артикул:
1311
Оцінено в 0 з 5
270₴
| Автор | Дэниел Уэй, Пако Медина |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Northern Lights |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 192 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Веном |
Володимир, князь Київський
Артикул:
1111
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Видавець | Ирбис |
|---|---|
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2017 |
| Сторінок | 64 |
| Формат | 30,5х21,5 см |
| Мова | Українська |
Воля. The Will. Том 1
Артикул:
987
Оцінено в 0 з 5
430₴
| Автор | Денис Фадеев, Вячеслав Бугайов, Александр Филипович, Алексей Бондаренко |
|---|---|
| Видавець | Asgardian Comics, Ugar Production |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2017 |
| Сторінок | 56 |
| Формат | 29,7х21 см |
| Мова | Українська |
Вражаючі Люди Ікс. Життя Ікс
Артикул:
8902
Оцінено в 0 з 5
220₴
| Автор | Майк Деодато, Карлос Пачеко, Чарльз Соул, Рамон Розанас, Майк Дель Мундо |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 16х27 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Росомаха, Люди Икс |
Вражаючі Люди Ікс. Чоловік Ікс
Артикул:
1094
Оцінено в 0 з 5
220₴
| Автор | Чарльз Соул, Фил Ното, Маттео Буфани |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 16х27 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Росомаха, Люди Икс |
Всесвітня історія. Короткий курс в коміксах. Том 1
Артикул:
1124
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Ларри Гоник |
|---|---|
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2017 |
| Сторінок | 368 |
| Формат | 20х26 см |
| Мова | Українська |
Галк. Сірий
Артикул:
1280
Оцінено в 0 з 5
260₴
| Автор | Тим Сэйл, Джеф Лоэб |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Рідна мова |
| Палітурка | Інтегральна |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 168 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Халк |
Галк. Том 1. Двоє в одному
Артикул:
8946
Оцінено в 0 з 5
210₴
| Автор | Джо Беннетт, Ал Юинг, Пол Маунтс |
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 128 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Халк |
Гарфілд. Том 1
Артикул:
993
Оцінено в 0 з 5
260₴
| Автор | Джим Дэвис |
|---|---|
| Видавець | Kaboom!, Molfar Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 17х24 см |
| Мова | Українська |
Гарфілд. Том 2
Артикул:
992
Оцінено в 0 з 5
260₴
| Автор | Джим Дэвис |
|---|---|
| Видавець | Kaboom!, Molfar Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 17х24 см |
| Мова | Українська |
Гарфілд. Том 3
Артикул:
1274
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Джим Дэвис |
|---|---|
| Видавець | Kaboom!, Molfar Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 17х24 см |
| Мова | Українська |
Геллбой. Колекційне видання. Том 1
Артикул:
1105
Оцінено в 0 з 5
750₴
| Автор | Майк Миньола, Джон Бирн |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, Vovkulaka |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 288 |
| Формат | 23х30 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Хеллбой |
Геллбой. Ніч Крампуса
Артикул:
1270
Оцінено в 0 з 5
70₴
| Автор | Майк Миньола, Адам Хьюз |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, Vovkulaka |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 16,6х25,6 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Геллбой |
Громадянська війна
Артикул:
1117
Оцінено в 0 з 5
420₴
| Автор | Марк Миллар, Стив Макнивен |
|---|---|
| Видавець | Marvel, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 208 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Человек-Паук, Капитан Америка, Железный Человек, Росомаха, Мстители, Тор |
Двері Агари (#1)
Артикул:
1108
Оцінено в 0 з 5
70₴
| Автор | Анастасия Быстрова |
|---|---|
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 40 |
| Формат | 16х24 см |
| Мова | Українська |
Дедпул. Кінець терору
Артикул:
15263
Оцінено в 0 з 5
210₴
| Автор | Джерри Дагган, Скотт Коблиш |
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 128 |
| Формат | 17×27 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Дэдпул |
Дедпул вбиває Дедпула
Артикул:
22361
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Каллен Банн, Сальва Эспин |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 96 |
| Формат | 16х26 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Дэдпул |
Завантажити більше товарів
Завантаження...