Показано 601–624 із 704
Комікси
Чорна Вдова. Тонкосплетена нитка.
Артикул:
1706
Оцінено в 0 з 5
260₴
| Автор | Фил Ното, Натан Эдмондсон |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 184 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Чудили
Артикул:
3162
Оцінено в 0 з 5
110₴
| Автор | В’ячеслав Бугайов |
|---|---|
| Видавець | TheWill Production |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 17х26 cм |
| Мова | Українська |
Чужі. Спасіння
Артикул:
1620
Оцінено в 0 з 5
110₴
| Автор | Майк Миньола, Дэйв Гиббонс |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 60 |
| Формат | 25×30 cм |
| Мова | Українська |
Шибайголова: Людина без страху
Артикул:
3152
Оцінено в 0 з 5
410₴
| Автор | Джон Роміта-молодший, Френк Міллер |
|---|---|
| Видавець | Marvel, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 156 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Шибайголова |
Щоденник Вишеньки. Том 1. Завмерлий зоопарк
Артикул:
1650
Оцінено в 0 з 5
360₴
| Видавець | Nasha Idea |
|---|---|
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 80 |
| Формат | 23,1×29,4 см |
| Мова | Українська |
Щоденник Вишеньки. Том 2. “Таємнича книга”
Артикул:
1651
Оцінено в 0 з 5
390₴
| Видавець | Nasha Idea |
|---|---|
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 80 |
| Формат | 23,1×29,4 см |
| Мова | Українська |
Роршах
Артикул:
657
Оцінено в 0 з 5
630₴
| Автор | Дейв Стюарт, Том Кінг, Хорхе Форнес |
|---|---|
| Видавець | РМ, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 312 |
| Формат | 16,5×25 cм |
| Мова | Українська |
Гравіті Фолз. Діппер, Мейбл і прокляті скарби піратів часу
Артикул:
1145
Оцінено в 0 з 5
430₴
| Автор | Алекс Хирш, Роб Ренцетти |
|---|---|
| Видавець | Disney, Ранок |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 288 |
| Формат | 14х21 см |
| Мова | Українська |
METAL GEAR SOLID КНИГА 1
Артикул:
989
Оцінено в 0 з 5
280₴
| Автор | Эшли Вуд, Крис Оприско |
|---|---|
| Видавець | IDW Publishing, Molfar Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 160 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
Stranger Things. Книга 1. По той бік.
Артикул:
944
Оцінено в 0 з 5
330₴
| Автор | Джоди Хаузер |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 96 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
The Hellblazer. Той, хто йде крізь пекло. Книга 1
Артикул:
730
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Гарт Эннис, Стив Диллон |
|---|---|
| Видавець | Vertigo, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 392 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
The Sandman. Пісочний чоловік. Том 2 : Ляльковий дім
Артикул:
632
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Нил Гейман |
| Видавець | Vertigo, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 256 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Пісочний чоловік |
Єнот Ракета.Домашній арешт
Артикул:
8913
Оцінено в 0 з 5
190₴
| Автор | Джордж Коэло, Мэттью Розенберг |
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 16х26 см |
| Мова | Українська |
Абсолютний Росомаха проти Халка
Артикул:
70066
Оцінено в 0 з 5
270₴
| Автор | Лейнил Фрэнсис Ю, Дэймон Линделоф |
| Видавець | Marvel, Northern Lights |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 148 |
| Формат | 16х24 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Халк, Росомаха |
Аквамен. Книга 1. Западина
Артикул:
70
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Джефф Джонс, Иван Рейс, Джо Прадо |
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Аквамен |
Аквамен. Книга 2. Інші
Артикул:
659
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Джефф Джонс, Иван Рейс, Джо Прадо |
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 160 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Аквамен |
Алгебра. Наука в коміксах
Артикул:
1126
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Ларри Гоник |
|---|---|
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 240 |
| Формат | 20×26 см |
| Мова | Українська |
Бійцівський клуб 2
Артикул:
1113
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Чак Паланик, Кэмерон Стюарт |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга» |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2017 |
| Сторінок | 280 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
Бетмен. Довгий Гелловін
Артикул:
9530
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Автор | Тим Сэйл, Грегори Райт, Джеф Лоэб |
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 392 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Бэтмен, Джокер |
Бетмен. Книга 4. Нульовий рік — Таємне місто
Артикул:
120
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Скотт Снайдер, Грег Капулло, Дэнни Мики |
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 176 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Бэтмен |
Бетмен. Книга 7. Ендшпіль
Артикул:
1276
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Скотт Снайдер, Грег Капулло |
|---|---|
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 176 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Бэтмен, Джокер |
Бетмен. Книга 2. Місто сов
Артикул:
9551
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Скотт Снайдер, Грег Капулло, Джонатан Глейпион |
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 208 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Бэтмен |
Бетмен. Книга 6. Нічна Зміна
Артикул:
1122
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Скотт Снайдер, Грег Капулло |
|---|---|
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 224 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Бэтмен |
Бетмен. Рік перший
Артикул:
9572
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Фрэнк Миллер, Дэвид Маццукелли |
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2017 |
| Сторінок | 152 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Бэтмен |
Завантажити більше товарів
Завантаження...