Показано 577–600 із 704
Комікси
У голові Шерлока Голмса. Том 1. “Справа скандального квитка”
Артикул:
2712
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Беруа Даан, Сіріл Льєрон |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Формат | 23×29 см |
| Мова | Українська |
У голові Шерлока Голмса. Том 2. “Справа скандального квитка”
Артикул:
4039
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Бенуа Даан, Сіріл Льєрон |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 52 |
| Формат | 23×29 см |
| Мова | Українська |
У горах божевілля. Том 2
Артикул:
3568
Оцінено в 0 з 5
850₴
| Автор | Говард Лавкрафт |
|---|---|
| Видавець | Varvar Publishing |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 64 |
| Формат | 260х350 мм |
| Мова | Українська |
Фантастична Четвірка: 1234
Артикул:
3530
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Грант Моррісон, Джай Лі |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Molfar Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 120 |
| Формат | 17х27 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Фантастична Четвірка |
Флеш. Книга 6. Час збіг
Артикул:
3892
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Бретт Бут, Ендрю Делхаус, Норм Рапмунд, Роберт Вендітті |
|---|---|
| Видавець | Рідна мова, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 208 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Флеш |
Флеш. Книга 7. Дикий світ
Артикул:
4112
Оцінено в 0 з 5
310₴
| Автор | Бретт Бут, Ендрю Делхаус, Норм Рапмунд, Роберт Вендітті |
|---|---|
| Видавець | Рідна мова, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Флеш |
Фріжель і Флаффі. Загублений острів
Артикул:
4703
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Фріжель |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 20,5×29 cм |
| Мова | Українська |
Фріжель і Флаффі. Крижане королівство
Артикул:
3941
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Фріжель |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 20,5×29 cм |
| Мова | Українська |
Фріжель і Флаффі. Первозданний блок
Артикул:
3207
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Фріжель |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 20,5×29 cм |
| Мова | Українська |
Фріжель і Флаффі. Садиба Хіробріда
Артикул:
5375
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Фріжель |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 20,5×29 cм |
| Мова | Українська |
Фріжель і Флаффі. Турнір зірок
Артикул:
1839
Оцінено в 0 з 5
260₴
| Автор | Frigiel |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 20,5×29 cм |
| Мова | Українська |
Фріжель і Флаффі. Червоний порох
Артикул:
4398
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Фріжель |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 20,5×29 cм |
| Мова | Українська |
Характерник. Антологія
Артикул:
921
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Дарця Зіронька, Олексій Чорний |
|---|---|
| Видавець | UA Comix |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 132 |
| Формат | 16,8х23,7 см |
| Мова | Українська |
Хєрмен
Артикул:
4672
Оцінено в 0 з 5
320₴
| Автор | Денис Задоєний, Олексій Кутько, Олена Смородіна |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 104 |
| Формат | 16,5×25 см |
| Мова | Українська |
Хижак: Мисливці. Повне видання
Артикул:
2674
Оцінено в 0 з 5
510₴
| Автор | Крис Уорнер |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, Northern Lights |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 316 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
Хімія. Наука в коміксах
Артикул:
1549
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Ларри Гоник |
|---|---|
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 256 |
| Формат | 20×26 cм |
| Мова | Українська |
Ходячі мерці. Книга 1
Артикул:
2222
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Оригінальна назва | The Walking Dead: Book One |
|---|---|
| Автор | Роберт Киркман, Тони Мур, Чарли Адлард |
| Видавець | Image, Northern Lights |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 308 |
| Формат | 17,4х27,6 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Ходячие Мертвецы |
Ходячі мерці. Книга 2
Артикул:
2929
Оцінено в 0 з 5
460₴
| Автор | Роберт Киркман, Тони Мур, Чарли Адлард |
|---|---|
| Видавець | Image, Northern Lights |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 288 |
| Формат | 17,4х27,6 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Ходячі Мерці |
Ходячі мерці. Книга 3
Артикул:
4855
Оцінено в 0 з 5
470₴
| Автор | Роберт Кіркман, Тоні Мур, Чарлі Адлард |
|---|---|
| Видавець | Image, MIMIR MEDIA (Northern Lights) |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 288 |
| Формат | 17,4х27,6 см |
| Мова | Українська |
Хроніки Аптауна. Том 2
Артикул:
4361
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Rithinor, Альона Гладка, Гєник Бєляков, Джордж Константопоулос, Михайло Пімєнов, Річард Муні |
|---|---|
| Видавець | UA Comix |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 62 |
| Формат | 17,6х25 см |
| Мова | Українська |
Хроніки Ненависті
Артикул:
627
Оцінено в 0 з 5
360₴
| Автор | Адріан Сміт |
|---|---|
| Видавець | Image, Molfar Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 108 |
| Формат | 27×31 cм |
| Мова | Українська |
Чароліна. Том 1. Колись я стану фантастикологинею.
Артикул:
3945
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Паола Антіста, Сільвія Дуе |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 21,6×29,8 cм |
| Мова | Українська |
Чароліна. Том 2. Дівчина яка любить звіромонстрів.
Артикул:
5541
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Паола Антіста, Сільвія Дуе |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 21,6×29,8 cм |
| Мова | Українська |
Червоний Вовчик
Артикул:
2875
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Амелі Флеше |
|---|---|
| Видавець | Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 80 |
| Формат | 215*290 мм |
| Мова | Українська |
Завантажити більше товарів
Завантаження...