Показано 25–48 із 704
Комікси
Predator versus Wolverine
Артикул:
55045
Оцінено в 0 з 5
985₴
| Автор | Бенджамін Персі |
|---|---|
| Видавець | Marvel |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 128 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Англійська |
Аватар Дж. Камерона: Панівна висота. Том 2
Артикул:
202064
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Автор | Шеррі Л. Сміт |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, LANTSUTA |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 88 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Аватар. Останній Захисник. Книга 4: Дим і тінь
Артикул:
202217
Оцінено в 0 з 5
750₴
| Автор | Брайан Коніецко, Гуріхіру, Джин Люен Ян, Майкл Данте ДіМартіно |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, LANTSUTA |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 232 |
| Формат | 16,5х24 см |
| Мова | Українська |
Аліса в Країні Мавп
Артикул:
40592
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Розміри: | 240мм x 315мм x 12мм |
| Вага: | 630г |
| Рік: | 2021 |
| Вік: | 6+ |
| Кількість сторінок: | 56 |
| Мова: | українська |
| Автор/ка: | Тебо |
| Перекладач/ка: | Людмила Дяченко |
| Ілюстратор/ка: | Керамідас |
Без майбутнього
Артикул:
7053
Оцінено в 0 з 5
675₴
| Автор | Джеф, Ерік Корбейран |
|---|---|
| Видавець | Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 88 |
| Формат | 22х29 см |
| Мова | Українська |
Бетмен і Джокер. Згубний дует
Артикул:
706002
Оцінено в 0 з 5
1,000₴
| Автор | Аріф Пріанто, Марк Сільвестрі |
|---|---|
| Видавець | DC, Vivat |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 208 |
| Формат | 17,8х27,5 см |
| Мова | Українська |
Бетмен. 100 років по тому
Артикул:
82635
Оцінено в 0 з 5
680₴
| Автор | Пол Поуп, Хосе Вільяррубія |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 208 |
| Формат | 16,8х25,7 см |
| Мова | Українська |
Бетмен. Готем у газовому світлі
Артикул:
6585
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Браян Авґустин, Едуадро Баррето, Майк Міньйола, Ф. Крейг Расселл |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 120 |
| Формат | 16,8х25,7 см |
| Мова | Українська |
Вбий або будь убитим. Том 4
Артикул:
73625
Оцінено в 0 з 5
550₴
| Автор | Ед Брубейкер, Елізабет Брайтвізер, Шон Філліпс |
|---|---|
| Видавець | Image, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2026 |
| Сторінок | 168 |
| Формат | 16,7×25,1 см |
| Мова | Українська |
Велика енциклопедія монстрів
Артикул:
81851
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Автор | Валерія Давіла |
|---|---|
| Видавництво | Book Chef |
| Перекладач | Вікторія Хайлова |
| Рік видання | 2023 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 40 |
| Обкладинка | Тверда |
Велика енциклопедія монстрів 2
Артикул:
82988
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Автор | Валерія Давіла, Хуан Мартін Буено |
|---|---|
| Видавництво | Book Chef |
| Перекладач | Вікторія Хайлова |
| Рік видання | 2024 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 40 |
| Обкладинка | Тверда |
Відьмак. Балада про двох вовків
Артикул:
82550
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Бартош Штибор, Мікі Монтльо |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka, Dark Horse |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Галк: Кінець
Артикул:
652
Оцінено в 0 з 5
125₴
| Автор | Дейл Кіон, Пітер Девід |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Геллбой. Кістки велетнів
Артикул:
82673
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Майк Міньйола, Метью Сміт, Крістфер Ґолден |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka, Dark Horse |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2026 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 17,3х25,6 см |
| Мова | Українська |
Геллбой. Опівнічний Цирк
Артикул:
82123
Оцінено в 0 з 5
320₴
| Автор | Гері Джанні, Дейв Стюарт, Дункан Феґредо, Майк Міньйола |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka, Dark Horse |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 17,3х25,6 см |
| Мова | Українська |
Гравіті Фолз. Історії про дивне й небезпечне
Артикул:
95667
Оцінено в 0 з 5
680₴
| Видавництво | Ранок |
|---|---|
| Рік видання | 2026 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 208 |
| Обкладинка | Тверда |
Гравіті Фолз. Кіноісторія в коміксах. Збірка 2
Артикул:
6665
Оцінено в 0 з 5
480₴
| Автор | Алекс Гірш |
|---|---|
| Видавець | Ранок |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 204 |
| Формат | 16х23 см |
| Мова | Українська |
Гравіті Фолз. Книга Білла
Артикул:
95668
Оцінено в 0 з 5
800₴
| Видавництво | Ранок |
|---|---|
| Перекладач | Євгенія Осьмачко |
| Рік видання | 2025 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 224 |
| Обкладинка | Тверда і суперобкладинка |
Графічний роман. Дракула
Артикул:
99507
Оцінено в 0 з 5
850₴
| Автор | Брем Стокер, Жорж Бесс |
|---|---|
| Видавництво | READBERRY |
| Перекладач | Ангеліна Альбоща |
| Рік видання | 2025 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 208 |
| Обкладинка | Тверда |
Графічний роман. Франкенштайн
Артикул:
95094
Оцінено в 0 з 5
850₴
| Автор | Жорж Бесс, Мері Шеллі |
|---|---|
| Видавець | READBERRY |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 208 |
| Формат | 21,5х29,5 см |
| Мова | Українська |
Демон у лісі
Артикул:
6595
Оцінено в 0 з 5
790₴
| Автор | Лі Бардуґо |
|---|---|
| Видавець | Vivat |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 208 |
| Формат | 240 x 165 мм |
| Мова | Українська |
Департамент правди: Том 1. Омаж обкладинка
Артикул:
1395
Оцінено в 0 з 5
550₴
| Автор | Джеймс Тініон IV, Мартін Сіммондс |
|---|---|
| Видавець | Image, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 160 |
| Формат | 16,7×25,1 см |
| Мова | Українська |
Дні Демонів
Артикул:
93168
Оцінено в 0 з 5
600₴
| Автор | Піч Момоко |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 208 |
| Формат | 16,7х25,1 см |
| Мова | Українська |
Дощ. Лімітована обкладинка
Артикул:
32627
Оцінено в 0 з 5
750₴
| Автор | Девід М. Буер, Джо Хілл, Зої Тороґуд |
|---|---|
| Видавець | Image, Третій Колір |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 152 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Завантажити більше товарів
Завантаження...