Показано 265–288 із 704
Комікси
Людина-павук. Дивовижна фантазія 1000. C
Артикул:
95193
Оцінено в 0 з 5
150₴
| Автор | Ден Слотт, Джонатан Гікмен, Курт Бьюсік, Стів Мак-Нівен |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 72 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Людина-павук. Дивовижна фантазія 1000. D
Артикул:
95162
Оцінено в 0 з 5
150₴
| Автор | Ден Слотт, Джонатан Гікмен, Курт Бьюсік, Стів Мак-Нівен |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 72 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Майлз Моралес: Ударні хвилі
Артикул:
5977
Оцінено в 0 з 5
380₴
| Автор | Джастін А. Рейнольдс, Пабло Леон |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 120 |
| Формат | 15,2×22,8 cм |
| Мова | Українська |
Маленька принцеса Вейдера
Артикул:
94578
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Джеффрі Браун |
|---|---|
| Видавець | Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 72 |
| Формат | 17,5х17,5 см |
| Мова | Українська |
Низка смертей Лейли Стар
Артикул:
1947
Оцінено в 0 з 5
650₴
| Автор | Рам Ві, Філіпе Андраде |
|---|---|
| Видавець | BOOM! Studios, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 16,7×25,9 см |
| Мова | Українська |
Низка смертей Лейли Стар. Обкладинка Богиня
Артикул:
6664
Оцінено в 0 з 5
650₴
| Автор | Рам Ві, Філіпе Андраде |
|---|---|
| Видавець | BOOM! Studios, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 16,7×25,9 см |
| Мова | Українська |
Підлітки Мутанти Ніндзя Черепахи. Випуск 1. Обкладинка 2
Артикул:
97517
Оцінено в 0 з 5
120₴
| Автор | Джейсон Аарон, Джоель Джонс |
|---|---|
| Видавець | IDW, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16х25 см |
| Мова | Українська |
Підлітки Мутанти Ніндзя Черепахи. Випуск 2. Обкладинка 2
Артикул:
97555
Оцінено в 0 з 5
120₴
| Автор | Джейсон Аарон, Джоель Джонс |
|---|---|
| Видавець | IDW, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16х25 см |
| Мова | Українська |
Підлітки Мутанти Ніндзя Черепахи. Випуск 3. Обкладинка 2
Артикул:
71386
Оцінено в 0 з 5
120₴
| Автор | Джейсон Аарон, Джоель Джонс |
|---|---|
| Видавець | IDW, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16х25 см |
| Мова | Українська |
Підлітки Мутанти Ніндзя Черепахи. Випуск 3. Обкладинка 3
Артикул:
71416
Оцінено в 0 з 5
120₴
| Автор | Джейсон Аарон, Джоель Джонс |
|---|---|
| Видавець | IDW, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16х25 см |
| Мова | Українська |
Підлітки Мутанти Ніндзя Черепахи. Випуск 4. Обкладинка 2
Артикул:
71430
Оцінено в 0 з 5
120₴
| Автор | Джейсон Аарон, Джоель Джонс |
|---|---|
| Видавець | IDW, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16х25 см |
| Мова | Українська |
Плющ. За стіною. Випуск 1
Артикул:
6382
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Саша Буль |
|---|---|
| Видавець | UA Comix |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16,8х23,7 см |
| Мова | Українська |
Ракета і Грут: Жахливі оповідки
Артикул:
5979
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Аманда Дейберт, Лео Трінідад |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 72 |
| Формат | 15,2×22,8 cм |
| Мова | Українська |
Ракета і Грут: Полювання на зоряного лорда
Артикул:
90754
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Аманда Дейберт, Кем Кендел |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 72 |
| Формат | 15,2×22,8 cм |
| Мова | Українська |
Сила темного кристалу. Книга 2
Артикул:
5840
Оцінено в 0 з 5
230₴
| Автор | Келлі Метьюз, Ніколь Метьюз, Саймон Спарріер |
|---|---|
| Видавець | BOOM! Studios, Molfar Comics, Archaia Entertainment |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 17х24 см |
| Мова | Українська |
Сила темного кристалу. Книга 3
Артикул:
5841
Оцінено в 0 з 5
230₴
| Автор | Келлі Метьюз, Ніколь Метьюз, Саймон Спарріер |
|---|---|
| Видавець | BOOM! Studios, Molfar Comics, Archaia Entertainment |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 17х24 см |
| Мова | Українська |
Смерть. Абсолютне видання
Артикул:
96
Оцінено в 0 з 5
760₴
| Автор | Ніл Ґейман |
|---|---|
| Видавець | РМ, DC, Vertigo |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 368 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Тіла
Артикул:
5765
Оцінено в 0 з 5
610₴
| Автор | Дін Ормстон, Меґан Гетрік, Сай Спенсер, Філ Вінслейд |
|---|---|
| Видавець | РМ, DC, Vertigo |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 208 |
| Формат | 16,5×25 cм |
| Мова | Українська |
Убивство на сходах. Останні роки Степана Бандери
Артикул:
5839
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Віра Курико, Лада Касьяненко |
|---|---|
| Видавець | Vivat |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 64 |
| Формат | 16,3х23,5 см |
| Мова | Українська |
Укрмен VS Ампербой. Випуск 1
Артикул:
788
Оцінено в 0 з 5
160₴
| Автор | Анатолій Тягур, Євген Саух |
|---|---|
| Видавець | KRUTO Comics |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Фріжель і Флаффі. На краю світу
Артикул:
655
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Фріжель |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 20,5×29 cм |
| Мова | Українська |
Ходячі мерці. Книга 4
Артикул:
84220
Оцінено в 0 з 5
800₴
| Автор | Роберт Кіркман, Тоні Мур, Чарлі Адлард |
|---|---|
| Видавець | Image, MIMIR MEDIA (Northern Lights) |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 296 |
| Формат | 17,4х27,6 см |
| Мова | Українська |
Шух. Історія легенди
Артикул:
6381
Оцінено в 0 з 5
550₴
| Автор | Володимир Кузнєцов, Дарія Коровицька, Таня Приймич |
|---|---|
| Видавець | UA Comix |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 120 |
| Формат | 19,5х29,7 см |
| Мова | Українська |
Щось убиває дітей. Том 2
Артикул:
6777
Оцінено в 0 з 5
550₴
| Автор | Вертер Делл’Едера, Джеймс Тініон IV |
|---|---|
| Видавець | BOOM! Studios, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 16,7×25,1 см |
| Мова | Українська |
Завантажити більше товарів
Завантаження...