Показано 241–264 із 704
Комікси
DEADPOOP WOLVERINE
Артикул:
53478
Оцінено в 0 з 5
750₴
| Автор | Джо Келлі |
|---|---|
| Видавець | Marvel |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 256 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Англійська |
Бетмен. Фатум, що спіткав Готем
Артикул:
82710
Оцінено в 0 з 5
550₴
| Автор | Майк Міньйола, Річард Пейс, Трой Ніксі |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2026 |
| Сторінок | 152 |
| Формат | 16,8х25,7 см |
| Мова | Українська |
Бринділла. Мисливці за тінями. Том 1
Артикул:
96848
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Федеріко Бертолуччі, Фредерік Бремо |
|---|---|
| Видавець | Ранок |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 96 |
| Формат | 21х28,5 см |
| Мова | Українська |
Вбий або будь убитим. Том 1
Артикул:
93724
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Ед Брубейкер, Елізабет Брайтвізер, Шон Філліпс |
|---|---|
| Видавець | Image, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 16,7×25,1 см |
| Мова | Українська |
Вбий або будь убитим. Том 2
Артикул:
97869
Оцінено в 0 з 5
550₴
| Автор | Ед Брубейкер, Елізабет Брайтвізер, Шон Філліпс |
|---|---|
| Видавець | Image, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 168 |
| Формат | 16,7×25,1 см |
| Мова | Українська |
Вбий або будь убитим. Том 3
Артикул:
71385
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Ед Брубейкер, Елізабет Брайтвізер, Шон Філліпс |
|---|---|
| Видавець | Image, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 16,7×25,1 см |
| Мова | Українська |
Відьмак. Лемент відьми
Артикул:
5970
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Автор | Бартош Штибор, Ванеса Р. Дель Рей |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka, Dark Horse |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Відьмак. Лемент відьми. Лімітоване видання
Артикул:
5971
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Автор | Бартош Штибор, Ванеса Р. Дель Рей |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka, Dark Horse |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Воля: Щедрик – пісня Світла
Артикул:
44316
Оцінено в 0 з 5
430₴
| Видавництво | The Will Production |
|---|---|
| Мова видання | українська |
| Обкладинка | тверда |
| Кількість сторінок | 72 |
Гензель і Гретель. Графічний роман
Артикул:
49253
Оцінено в 0 з 5
520₴
| Автор | Стівен Кінг, Моріс Сендак |
|---|---|
| Видавець | Видавництво |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 25.4 × 23 × 1 см |
| Мова | Українська |
Губка Боб. Комікси №3. Байки з ананасу з привидами
Артикул:
5969
Оцінено в 0 з 5
325₴
| Автор | Стівен Гілленбурґ |
|---|---|
| Видавець | TUOS Comics, Abrams Books |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Зоряні Війни. Висока республіка: Баланс сили
Артикул:
7155
Оцінено в 0 з 5
500₴
| Автор | Андреа Броккардо, Кевен Скотт, Аріо Аніндіто |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 128 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Зоряні війни. Ган Соло
Артикул:
99108
Оцінено в 0 з 5
500₴
| Автор | Марджорі Лью, Марк Брукс |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 120 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Зоряні Війни. Мисливці за головами: Найсмертоносніші в галактиці. Том 1
Артикул:
6909
Оцінено в 0 з 5
500₴
| Автор | Ітан Сакс, Паоло Вілланеллі |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 120 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Зоряні війни. Скайвокер завдає удару
Артикул:
6770
Оцінено в 0 з 5
550₴
| Автор | Джейсон Аарон, Джон Кесседі |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 152 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Іду на штурм
Артикул:
6383
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Володимир Кузнєцов, Дарця Зіронька |
|---|---|
| Видавець | UA Comix |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16,8х23,7 см |
| Мова | Українська |
Кобзар. Буря
Артикул:
1647
Оцінено в 0 з 5
500₴
| Автор | Ілля Бакута |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 21х29,5 см |
| Мова | Українська |
Команда Підпал. Випуск 1
Артикул:
49526
Оцінено в 0 з 5
160₴
| Автор | Анатолій Тягур, Євген Саух |
|---|---|
| Видавець | KRUTO Comics |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Комікс для України. Насіння соняшника
Артикул:
6384
Оцінено в 0 з 5
750₴
| Видавець | UA Comix |
|---|---|
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 124 |
| Формат | 21х31,7 см |
| Мова | Українська |
Коротка історія довгої війни
Артикул:
6648
Оцінено в 0 з 5
610₴
| Автор | Іван Кипібіда, Юлія Вус, Маріам Найем |
|---|---|
| Видавець | Видавництво |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 104 |
| Формат | 18×27 см |
| Мова | Українська |
Люди Х: Люди Х. Том 1 Делюкс обкладинка
Артикул:
6762
Оцінено в 0 з 5
775₴
| Автор | Ґеррі Аланґілан, Джонатан Гікмен, Лейніл Френціс Ю, Санні Го |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 184 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Людина-павук кохає Мері Джейн №5
Артикул:
5761
Оцінено в 0 з 5
75₴
| Видавець | Marvel, Molfar Comics |
|---|---|
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 28 |
| Формат | 16,6х25,9 см |
| Мова | Українська |
Людина-павук кохає Мері Джейн №6
Артикул:
5762
Оцінено в 0 з 5
75₴
| Видавець | Marvel, Molfar Comics |
|---|---|
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 28 |
| Формат | 16,6х25,9 см |
| Мова | Українська |
Людина-павук. Дивовижна фантазія 1000. B
Артикул:
95186
Оцінено в 0 з 5
150₴
| Автор | Ден Слотт, Джонатан Гікмен, Курт Бьюсік, Стів Мак-Нівен |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 72 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Завантажити більше товарів
Завантаження...