Показано 193–216 із 659
Комікси українською мовою
Рік і Морті. Випуск 4
Артикул:
1128
Оцінено в 0 з 5
110₴
| Автор | Джастін Ройланд, Зак Горман |
|---|---|
| Видавець | ONI Press, Артбукс |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
Сад фей. Том 2. Маленька королева
Артикул:
3599
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Нора Моретті, Одрі Альветт |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 72 |
| Формат | 21×28 cм |
| Мова | Українська |
Серце шрифтом Брайля. Том 1
Артикул:
5377
Оцінено в 0 з 5
380₴
| Автор | Жоріс Шаблен, Паскаль Рютер, Анна-Ліз Нален |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 72 |
| Формат | 20,5×29 cм |
| Мова | Українська |
Сесія вже близько
Артикул:
3281
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Дмитро Гук |
|---|---|
| Видавець | RER Studio |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 69 |
| Формат | 20х28 см |
| Мова | Українська |
Символи незламності
Артикул:
922
Оцінено в 0 з 5
460₴
| Автор | Богдан Кордоба, Володимир Кузнєцов, Людмила Самусь |
|---|---|
| Видавець | UA Comix |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 80 |
| Формат | 28,5х21 см |
| Мова | Українська |
Скотт Пілігрим. Книга 2
Артикул:
5086
Оцінено в 0 з 5
425₴
| Автор | Браян Лі О’Меллі |
|---|---|
| Видавець | ONI Press, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 224 |
| Формат | 15х23 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Скотт Пілігрим |
Скотт Пілігрим. Книга 3
Артикул:
5087
Оцінено в 0 з 5
425₴
| Автор | Браян Лі О’Меллі |
|---|---|
| Видавець | ONI Press, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 228 |
| Формат | 15х23 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Скотт Пілігрим |
Скотт Пілігрим. Книга 4
Артикул:
5088
Оцінено в 0 з 5
425₴
| Автор | Браян Лі О’Меллі |
|---|---|
| Видавець | ONI Press, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 240 |
| Формат | 15х23 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Скотт Пілігрим |
Скотт Пілігрим. Книга 5
Артикул:
5565
Оцінено в 0 з 5
425₴
| Автор | Браян Лі О’Меллі |
|---|---|
| Видавець | ONI Press, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 224 |
| Формат | 15х23 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Скотт Пілігрим |
Токійський привид. Книга 1: Ядерний сад
Артикул:
4904
Оцінено в 0 з 5
580₴
| Автор | Метт Голлінґсворт, Рік Ремендер, Шон Мерфі |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka, Image |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 136 |
| Формат | 19х28,3 см |
| Мова | Українська |
У горах божевілля. Том 1
Артикул:
3567
Оцінено в 0 з 5
850₴
| Автор | Говард Лавкрафт |
|---|---|
| Видавець | Varvar Publishing |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 64 |
| Формат | 260х350 мм |
| Мова | Українська |
Фріжель і Флаффі. Загублений острів
Артикул:
4703
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Фріжель |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 20,5×29 cм |
| Мова | Українська |
Фріжель і Флаффі. Крижане королівство
Артикул:
3941
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Фріжель |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 20,5×29 cм |
| Мова | Українська |
Фріжель і Флаффі. Первозданний блок
Артикул:
3207
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Фріжель |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 20,5×29 cм |
| Мова | Українська |
Фріжель і Флаффі. Таємниця загублених кавунів
Артикул:
1838
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Фріжель |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 20,5×29 cм |
| Мова | Українська |
Фріжель і Флаффі. Турнір зірок
Артикул:
1839
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Frigiel |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 20,5×29 cм |
| Мова | Українська |
Хроніки Аптауна
Артикул:
1793
Оцінено в 0 з 5
170₴
| Автор | Михаил Пименов, Ричард Муни, Геник Беляков, Джордж Константопоулос, Алена Гладка, Rithinor |
|---|---|
| Видавець | UA Comix |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 72 |
| Формат | 17,6х25 см |
| Мова | Українська |
Чорна Вдова. Пролог
Артикул:
84039
Оцінено в 0 з 5
115₴
| Видавець | Marvel, Northern Lights |
|---|---|
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 52 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
| Оригінальна назва | Marvel’s Black Widow Prelude |
Чужий 3
Артикул:
2231
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | , Джонні Крістмас, Тамра Бонвіллен |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, Видавництво |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 136 |
| Формат | 18х27 см |
| Мова | Українська |
Чужі. Мертва орбіта. Видання делюкс
Артикул:
1720
Оцінено в 0 з 5
480₴
| Автор | Джеймс Стокоу |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, TUOS Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 120 |
| Формат | 20×30 cм |
| Мова | Українська |
Школа монстренят. Том 1. Важко, важко бути Лузярою
Артикул:
5121
Оцінено в 0 з 5
240₴
| Автор | Века |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 104 |
| Формат | 16×20 см |
| Мова | Українська |
Щоденник Вишеньки. Том 3. “Останній із п’яти скарбів”
Артикул:
1948
Оцінено в 0 з 5
390₴
| Видавець | Nasha Idea |
|---|---|
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 80 |
| Формат | 23,1×29,4 см |
| Мова | Українська |
Щоденник Вишеньки. Том 4. “Богиня без обличчя”
Артикул:
4001
Оцінено в 0 з 5
390₴
| Автор | Жоріс Шамблен, Орелі Нейре |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 80 |
| Формат | 23,1×29,4 см |
| Мова | Українська |
Щоденник Вишеньки. Том 5. “Від перших снігів до Персеїдв”
Артикул:
4578
Оцінено в 0 з 5
390₴
| Автор | Жоріс Шамблен, Орелі Нейре |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 80 |
| Формат | 23,1×29,4 см |
| Мова | Українська |
Завантажити більше товарів
Завантаження...