Показано 121–144 із 231
Комікси українською мовою
Щипач
Артикул:
766
Оцінено в 0 з 5
980₴
| Автор | БРОМ |
|---|---|
| Видавець | Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 160 |
| Формат | 241х292 мм |
| Мова | Українська |
Щось убиває дітей. Том 3
Артикул:
6778
Оцінено в 0 з 5
550₴
| Автор | Вертер Делл’Едера, Джеймс Тініон IV |
|---|---|
| Видавець | BOOM! Studios, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 16,7×25,1 см |
| Мова | Українська |
Як приборкати Дракона. Відкриття Прихованого Світу
Артикул:
50536
Оцінено в 0 з 5
50₴
| Автор | Disney |
|---|---|
| Видавництво | Ранок |
| Рік видання | 2019 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 16 |
| Обкладинка | М’яка |
Кредо Асасина. Вальгала: Пісня Слави. Том 1
Артикул:
4019
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Каван Скотт, Майкл Атія, Мартін Туніка |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 72 |
| Формат | 17х25 см |
| Мова | Українська |
Bloodborne. Том 1. Глибина сну
Артикул:
3157
Оцінено в 0 з 5
390₴
| Автор | Алеш Кот, Бред Сімпсон, Петро Ковальські |
|---|---|
| Видавець | Titan Books, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 17х25 см |
| Мова | Українська |
Bloodborne. Том 2. Жага зцілення
Артикул:
4020
Оцінено в 0 з 5
390₴
| Автор | Алеш Кот, Бред Сімпсон, Петро Ковальські |
|---|---|
| Видавець | Titan Books, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 17х25 см |
| Мова | Українська |
Bloodborne. Том 3. Вороняча пісня
Артикул:
4692
Оцінено в 0 з 5
390₴
| Автор | Алеш Кот, Бред Сімпсон, Петро Ковальські |
|---|---|
| Видавець | Titan Books, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 17х25 см |
| Мова | Українська |
Bloodborne. Том 4. Запона, роздерта на клоччя
Артикул:
3096
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Алеш Кот, Бред Сімпсон, Петро Ковальські |
|---|---|
| Видавець | Titan Books, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 17х25 см |
| Мова | Українська |
Cyberpunk2077. Травма Тім
Артикул:
4338
Оцінено в 5.00 з 5
400₴
| Автор | Каллен Банн, Мігель Вальдеррама |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka, Dark Horse |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 96 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
The Sandman. Пісочний чоловік. Увертюра
Артикул:
747
Оцінено в 0 з 5
600₴
| Автор | Дейв Стюарт, Дж. Г. Вільямс ІІІ, Ніл Ґейман |
|---|---|
| Видавець | РМ, DC, Vertigo |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 280 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Абсолютна Залізна Людина. Броньовані Війни
Артикул:
89952
Оцінено в 0 з 5
260₴
| Автор | Уоррен Эллис, Стив Курт |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Northern Lights |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 108 |
| Формат | 16х24 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Месники, Залізна людина |
АВАТАР Дж. Кемерона: Панівна висота. Том 1
Артикул:
4983
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Автор | Шеррі Л. Сміт |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, LANTSUTA |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 88 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Аквамен: Андромеда
Артикул:
705982
Оцінено в 0 з 5
750₴
| Автор | Крістіан Ворд, Рам Ві |
|---|---|
| Видавець | DC, Vivat |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 168 |
| Формат | 23,5х30 см |
| Мова | Українська |
Бетмен. Проклятий
Артикул:
1123
Оцінено в 0 з 5
800₴
| Автор | Брайан Аззарелло, Лі Бермехо |
|---|---|
| Видавець | РМ, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 152 |
| Формат | 23,4х30 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж/Серія | Бетмен |
Бетмен. Самозванець
Артикул:
5570
Оцінено в 0 з 5
500₴
| Автор | Андреа Соррентіно, Меттсон Томлін |
|---|---|
| Видавець | РМ, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 168 |
| Формат | 16,5×25 см |
| Мова | Українська |
Бладшот. Том 1. Перевершуючи себе
Артикул:
1627
Оцінено в 0 з 5
215₴
| Автор | Артуро Лоззі, Дуейн Сверчінскій, Мануель Ґарсія |
|---|---|
| Видавець | Valiant Comics, TUOS Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Бладшот. Том 2. Відродження та падіння
Артикул:
1628
Оцінено в 0 з 5
225₴
| Автор | Артуро Лоззі, Дуейн Сверчінскій, Мануель Ґарсія |
|---|---|
| Видавець | Valiant Comics, TUOS Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 128 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Блейд. Гріхи батька. Том 2
Артикул:
887
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Говард Чайкін, Марк Гуггенхайм |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 16,2х24,6 см |
| Мова | Українська |
Блейд. Знову нечисть. Звичайна обкладинка
Артикул:
4463
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Говард Чайкін, Марк Гуггенхайм |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 16,2х24,6 см |
| Мова | Українська |
Болотяна Істота. Зелене пекло
Артикул:
5430
Оцінено в 0 з 5
780₴
| Автор | Джефф Лемір |
|---|---|
| Видавець | РМ, DC, Vertigo |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 160 |
| Формат | 235*300 мм |
| Мова | Українська |
В Землю. Частина 3
Артикул:
4363
Оцінено в 0 з 5
90₴
| Автор | Ігор Штанько, Ілля Чеботар |
|---|---|
| Видавець | UA Comix |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 16,5х26 см |
| Мова | Українська |
Відьмак. Дім зі скла
Артикул:
2270
Оцінено в 0 з 5
500₴
| Автор | Пол Тобин, Джо Куэрио |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, Vovkulaka |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 120 |
| Формат | 16,7×25,8 см |
| Мова | Українська |
Відьмак. Тьмяні Спогади
Артикул:
4339
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Автор | Бартош Штибор, Амад Мір |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka, Dark Horse |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 104 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Відьми. Графічний роман / Роалд Дал
Артикул:
5557
Оцінено в 0 з 5
570₴
| Автор | Роальд Дал, Пенелопа Бажьо |
|---|---|
| Видавець | Жорж |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 304 |
| Формат | 195x265x20мм |
| Мова | Українська |
Завантажити більше товарів
Завантаження...