Показано 625–648 із 659
Комікси українською мовою
Княжа Воля. Книга 1
Артикул:
1273
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Денис Фадеев, Вячеслав Бугайов, Максим Богдановский |
|---|---|
| Видавець | Asgardian Comics, Ugar Production |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 40 |
| Формат | 23х23 см |
| Мова | Українська |
Ліга справедливості. Книга 1. Початок
Артикул:
118
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Джефф Джонс, Джим Ли |
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2017 |
| Сторінок | 192 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Бэтмен, Зеленый Фонарь, Аквамен, Флэш, Лига Справедливости, Супермен, Чудо-женщина |
Ліга справедливості. Книга 2. Шлях злочинця
Артикул:
119
Оцінено в 0 з 5
310₴
| Автор | Джефф Джонс, Джим Ли |
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2017 |
| Сторінок | 168 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Бэтмен, Зеленый Фонарь, Аквамен, Флэш, Лига Справедливости, Супермен, Чудо-женщина |
Місто Гріхів. Том 1. Важке Прощання
Артикул:
956
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Фрэнк Миллер |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 208 |
| Формат | 16х24 см |
| Мова | Українська |
Непереможна Залізна Людина Том 1. П’ять кошмарів
Артикул:
1119
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Мэтт Фрэкшн, Сальвадор Ларрока |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Molfar Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 184 |
| Формат | 16,6х25,9 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Железный Человек |
Нова ера. Підлітки-мутанти Черепашки-ніндзя. Книга 1
Артикул:
1312
Оцінено в 0 з 5
220₴
| Автор | Метью К. Меннінг |
|---|---|
| Видавець | IDW Publishing, TUOS Comics |
| Палітурка | Інтегральна |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 72 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Черепашки-ніндзя |
Нова ера. Підлітки-мутанти Черепашки-ніндзя. Книга 2
Артикул:
1313
Оцінено в 0 з 5
220₴
| Автор | Метью К. Меннінг |
|---|---|
| Видавець | IDW Publishing, TUOS Comics |
| Палітурка | Інтегральна |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 72 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Черепашки-ніндзя |
Принцеса + принцеса: Довго і щасливо
Артикул:
637
Оцінено в 0 з 5
150₴
| Автор | Кейті О’Нілл |
|---|---|
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 56 |
| Формат | 17х24 см |
| Мова | Українська |
Проповідник. (кн. 1)
Артикул:
633
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Гарт Эннис, Стив Диллон |
| Видавець | Vertigo, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 360 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Проповідник. (кн. 3)
Артикул:
998
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Гарт Эннис, Стив Диллон |
|---|---|
| Видавець | DC, Vertigo, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 360 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Роня, дочка розбійника. Кн. 1. Дитина-громовиця
Артикул:
73867
Оцінено в 0 з 5
150₴
| Автор | Астрид Линдгрен |
|---|---|
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 104 |
| Формат | 17×24 см |
| Мова | Українська |
Роня, дочка розбійника. Кн. 2. Літавиці
Артикул:
1000
Оцінено в 0 з 5
160₴
| Автор | Астрид Линдгрен |
|---|---|
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 84 |
| Формат | 17×24 см |
| Мова | Українська |
Росомаха. Старий Логан
Артикул:
840
Оцінено в 0 з 5
430₴
| Автор | Марк Миллар, Стив Макнивен |
|---|---|
| Видавець | Marvel, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 224 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Росомаха |
Рукавиця нескінченності
Артикул:
454
Оцінено в 0 з 5
360₴
| Автор | Джордж Перес, Джим Старлин |
| Видавець | Marvel, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 256 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Человек-Паук, Капитан Америка, Железный Человек, Мстители, Люди Икс, Тор, Халк, Доктор Стрэндж, Фантастическая Четверка |
Людина-павук. Інший
Артикул:
1115
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Майк Деодато, Дж. Майкл Стражински, Питер Дэвид, Реджинальд Хадлин |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Northern Lights |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 294 |
| Формат | 16×24 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Человек-Паук |
Спаун. Книга 1
Артикул:
990
Оцінено в 0 з 5
490₴
| Автор | Алан Мур, Фрэнк Миллер, Нил Гейман, Тодд МакФарлейн, Дэйв Сим |
|---|---|
| Видавець | Image, Molfar Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 336 |
| Формат | 17×27 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Спаун |
Старий Логан. Останній ронін
Артикул:
908
Оцінено в 0 з 5
220₴
| Автор | Джефф Лемир, Андреа Соррентино |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 16х26 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Росомаха |
Старий Логан. Прикордоне місто
Артикул:
58
Оцінено в 0 з 5
180₴
| Автор | Джефф Лемир, Андреа Соррентино |
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 96 |
| Формат | 16х26 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Росомаха |
Супермен. Червоний син
Артикул:
476
Оцінено в 0 з 5
260₴
| Автор | Марк Миллар, Дэйв Джонсон |
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 168 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Бэтмен, Супермен, Чудо-женщина |
Таємне вторгнення
Артикул:
1272
Оцінено в 0 з 5
430₴
| Автор | Брайан Майкл Бендис, Лейнил Фрэнсис Ю |
|---|---|
| Видавець | Marvel, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 224 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Человек-Паук, Капитан Америка, Железный Человек, Росомаха, Мстители, Тор, Халк, Веном |
Товариство чайних драконів
Артикул:
1001
Оцінено в 0 з 5
160₴
| Автор | Кейти О’Нилл |
|---|---|
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 72 |
| Формат | 16х24 см |
| Мова | Українська |
Завантажити більше товарів
Завантаження...