Показано 601–624 із 659
Комікси українською мовою
Двері Агари (#1)
Артикул:
1108
Оцінено в 0 з 5
70₴
| Автор | Анастасия Быстрова |
|---|---|
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 40 |
| Формат | 16х24 см |
| Мова | Українська |
Дедпул. Кінець терору
Артикул:
15263
Оцінено в 0 з 5
210₴
| Автор | Джерри Дагган, Скотт Коблиш |
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 128 |
| Формат | 17×27 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Дэдпул |
Дедпул вбиває Дедпула
Артикул:
22361
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Каллен Банн, Сальва Эспин |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 96 |
| Формат | 16х26 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Дэдпул |
Дедпул проти Таноса
Артикул:
14696
Оцінено в 0 з 5
230₴
| Автор | Тим Силей, Элмо Бондок |
|---|---|
| Видавець | Marvel, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Дэдпул |
Доктор Стрендж. Прокляття
Артикул:
8968
Оцінено в 0 з 5
190₴
| Автор | Ник Спенсер, Донни Кэйтс, Род Райс |
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 16х27 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Доктор Стрэндж |
Життя Капітана Марвел
Артикул:
8957
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Карлос Пачеко, Маргерит Саваж, Марсио Мэниз, Рафаэль Фонтериц |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 128 |
| Формат | 16х27 см |
| Мова | Українська |
Журнал Fireclaw Comics №5
Артикул:
173
Оцінено в 0 з 5
40₴
| Автор | Лука Энок, Стэфано Вьетти |
|---|---|
| Видавець | Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 15х21 см |
| Мова | Українська |
Журнал Marvel Comics №15
Артикул:
14591
Оцінено в 0 з 5
60₴
| Автор | Дэн Слотт, Маттео Буфани |
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Человек-Паук |
Журнал Marvel Comics №16
Артикул:
17909
Оцінено в 0 з 5
60₴
| Автор | Дэн Слотт, Маттео Буфани |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Людина-павук |
Журнал Marvel Comics №17
Артикул:
21878
Оцінено в 0 з 5
50₴
| Автор | Дэн Слотт, Маттео Буфани |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Людина-павук |
Журнал Marvel Comics №18
Артикул:
981
Оцінено в 0 з 5
60₴
| Автор | Дэн Слотт, Маттео Буфани |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 16х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Человек-Паук |
Журнал Marvel Comics №19
Артикул:
982
Оцінено в 0 з 5
50₴
| Автор | Дэн Слотт, Маттео Буфани |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Человек-Паук |
Журнал Marvel Comics №20
Артикул:
1091
Оцінено в 0 з 5
50₴
| Автор | Дэн Слотт, Маттео Буфани |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Человек-Паук |
Журнал Marvel Comics №21
Артикул:
1377
Оцінено в 0 з 5
60₴
| Автор | Дэн Слотт, Маттео Буфани |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Человек-Паук |
Журнал Marvel Comics №22
Артикул:
1378
Оцінено в 0 з 5
50₴
| Автор | Дэн Слотт, Маттео Буфани |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Человек-Паук |
Журнал Marvel Comics №23
Артикул:
1379
Оцінено в 0 з 5
50₴
| Автор | Дэн Слотт, Маттео Буфани |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Человек-Паук |
Загін Самогубців. Книга 2 : Сходження Василіска
Артикул:
100
Оцінено в 0 з 5
275₴
| Автор | Адам Гласс, Фернандо Дагнино |
|---|---|
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2017 |
| Сторінок | 184 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Харлі Квін |
Загін самогубців. Копняк у зуби. Книга 1
Артикул:
101
Оцінено в 0 з 5
275₴
| Автор | Адам Гласс, Федерико Даллоччио, Клейтон Генри |
|---|---|
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2017 |
| Сторінок | 160 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Харлі Квін |
Захар Беркут. Казка
Артикул:
1275
Оцінено в 0 з 5
270₴
| Автор | Александр Корешков |
|---|---|
| Видавець | ArtHuss |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 21×29,7 см |
| Мова | Українська |
Казки. Легенди у вигнанні. Книга 1
Артикул:
635
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Билл Уиллингхэм, Лан Медина, Марк Бэкингхэм |
| Видавець | Vertigo, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 152 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Капітан Америка. Том 1. Зима в Америці
Артикул:
1382
Оцінено в 0 з 5
235₴
| Автор | Лейнил Фрэнсис Ю, Та-Нахаси Коатс |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 16х27 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Капитан Америка |
Капітан Америка: Білий
Артикул:
1380
Оцінено в 0 з 5
260₴
| Автор | Тим Сэйл, Джеф Лоэб |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Рідна мова |
| Палітурка | Інтегральна |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 168 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Капитан Америка |
Каратель. Книга 1. Френкова світова війна
Артикул:
1381
Оцінено в 0 з 5
210₴
| Автор | Мэттью Розенберг |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Рідна мова |
| Палітурка | Інтегральна |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 128 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Шибайголова, Каратель |
Клаус
Артикул:
1271
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Грант Моррисон, Дэн Мора |
|---|---|
| Видавець | BOOM! Studios, Vovkulaka |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 208 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
Завантажити більше товарів
Завантаження...