Показано 505–528 із 659
Комікси українською мовою
Сага. Книга 1
Артикул:
1707
Оцінено в 0 з 5
360₴
| Автор | Брайан К. Вон, Фиона Стэплз |
|---|---|
| Видавець | Image, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 176 |
| Формат | 20х30 см |
| Мова | Українська |
Сага. Книга 2
Артикул:
1708
Оцінено в 0 з 5
360₴
| Автор | Брайан К. Вон, Фиона Стэплз |
|---|---|
| Видавець | Image, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 152 |
| Формат | 20х30 см |
| Мова | Українська |
Сага. Книга 3
Артикул:
1709
Оцінено в 0 з 5
360₴
| Автор | Брайан К. Вон, Фиона Стэплз |
|---|---|
| Видавець | Image, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 160 |
| Формат | 20×30 cм |
| Мова | Українська |
Сага. Книга 4
Артикул:
2917
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Брайан Вон, Фиона Стэплз |
|---|---|
| Видавець | Image, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 152 |
| Формат | 20×30 cм |
| Мова | Українська |
Сад фей. Том 1. Хранителька фей
Артикул:
5167
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Одрі Альветт, Нора Моретті |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 72 |
| Формат | 21×28 cм |
| Мова | Українська |
Саме той BANKSY
Артикул:
3184
Оцінено в 0 з 5
330₴
| Автор | Мараджі Марко, Маттеуцці Франческо |
|---|---|
| Видавець | Ранок |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 128 |
| Формат | 17х24 см |
| Мова | Українська |
Саркофаг
Артикул:
1792
Оцінено в 0 з 5
150₴
| Автор | Андрей Данкович |
|---|---|
| Видавець | ДавАрт |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2016 |
| Сторінок | 72 |
| Формат | 21,5х30 см |
| Мова | Українська |
Свято чайних драконів
Артикул:
2467
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Кейті О’Нілл |
|---|---|
| Видавець | Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 136 |
| Формат | 16х24 см |
| Мова | Українська |
Секретна війна
Артикул:
2225
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Брайан Майкл Бендис, Габриэль Дель’Отто |
|---|---|
| Видавець | Marvel, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 180 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Людина-Павук, Капітан Америка, Шибайголова, Росомаха |
Сестри Греміє. Сон Сари
Артикул:
2118
Оцінено в 0 з 5
260₴
| Автор | Алессандро Барбуччі, Джованні Ді Ґрегоріо |
|---|---|
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 88 |
| Формат | 21×29 cм |
| Мова | Українська |
Сила темного кристалу. Книга 1
Артикул:
3156
Оцінено в 0 з 5
230₴
| Автор | Келлі Метьюз, Ніколь Метьюз, Саймон Спарріер |
|---|---|
| Видавець | BOOM! Studios, Molfar Comics, Archaia Entertainment |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 17х24 см |
| Мова | Українська |
Смурфи. Король смурф
Артикул:
292
Оцінено в 0 з 5
360₴
| Автор | П’єр Кюлліфор (Пейо) |
|---|---|
| Видавець | Ірбіс Комікси |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2017 |
| Сторінок | 64 |
| Формат | 35х23 см |
| Мова | Українська |
Соколине Око. Том 1. Моє життя як зброя
Артикул:
4022
Оцінено в 0 з 5
310₴
| Автор | Девід Аха, Метт Фрекшн |
|---|---|
| Видавець | Marvel, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 136 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
Старий Логан. Древні монстри
Артикул:
4642
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Андреа Соррентіно, Джефф Лемір |
|---|---|
| Видавець | Fireclaw, Marvel |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 16х26 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Росомаха |
Старий Соколине Око. Том 1. Око за Око
Артикул:
3147
Оцінено в 0 з 5
360₴
| Автор | Ітан Сакс, Марко Кеккетто |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Мрія |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 136 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
Створи свій комікс
Артикул:
3536
Оцінено в 0 з 5
210₴
| Автор | Луї Стовелл |
|---|---|
| Видавець | Ранок |
| Палітурка | М’яка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 64 |
| Формат | 280х355 мм |
| Мова | Українська |
Стен Лі: Як малювати комікс
Артикул:
2672
Оцінено в 0 з 5
460₴
| Автор | Стэн Ли |
|---|---|
| Видавець | TUOS Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 224 |
| Формат | 21,6х26,7 cм |
| Мова | Українська |
Супермен. Рік перший
Артикул:
4111
Оцінено в 0 з 5
500₴
| Автор | Джон Роміта-молодший, Френк Міллер |
|---|---|
| Видавець | Рідна мова, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 216 |
| Формат | 23,4х30 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Супермен |
Та-Нагасі Коутса Чорна Пантера. Народ у нас під ногами. Книга 1
Артикул:
1548
Оцінено в 0 з 5
260₴
| Видавець | Marvel, Рідна мова |
|---|---|
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Та-Нагасі Коутса Чорна Пантера. Народ у нас під ногами. Книга 2
Артикул:
2116
Оцінено в 0 з 5
260₴
| Видавець | Marvel,Рідна Мова |
|---|---|
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 136 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Таємні Війни
Артикул:
4627
Оцінено в 0 з 5
625₴
| Автор | Джонатан Гікмен, Есад Рібіч |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Мрія |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 312 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Людина-Павук, Капітан Америка, Залізна Людина, Росомаха, Месники, Люди Ікс, Тор, Галк, Доктор Стрендж, Фантастична Четвірка |
Таємні Війни (Лімітована обкладинка до 100-річчя Стена Лі)
Артикул:
4626
Оцінено в 0 з 5
620₴
| Автор | Джонатан Гікмен, Есад Рібіч |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Мрія |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 312 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Людина-Павук, Капітан Америка, Залізна Людина, Росомаха, Месники, Люди Ікс, Тор, Галк, Доктор Стрендж, Фантастична Четвірка |
Таємні Війни. Лімітована обкладинка з Людиною-павуком
Артикул:
4628
Оцінено в 0 з 5
990₴
| Автор | Джонатан Гікмен, Есад Рібіч |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Мрія |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 312 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Людина-Павук, Капітан Америка, Залізна Людина, Росомаха, Месники, Люди Ікс, Тор, Галк, Доктор Стрендж, Фантастична Четвірка |
Тарас Бульба
Артикул:
4100
Оцінено в 0 з 5
360₴
| Автор | Микола Гоголь, Костянтин Сулима |
|---|---|
| Видавець | А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 80 |
| Формат | 24х30,5 см |
| Мова | Українська |
Завантажити більше товарів
Завантаження...