Показано 433–456 із 659
Комікси українською мовою
Крута Адель. Том 1. Це добром не скінчиться
Артикул:
1641
Оцінено в 0 з 5
170₴
| Автор | Мистер Тан, Мис Прикли |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 96 |
| Формат | 16×20 см |
| Мова | Українська |
Крута Адель. Том 2. Жах – це інші
Артикул:
1642
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Мистер Тан, Мис Прикли |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 96 |
| Формат | 16×20 см |
| Мова | Українська |
Крута Адель. Том 3. Ненавиджу кохання
Артикул:
1643
Оцінено в 0 з 5
170₴
| Автор | Мистер Тан, Мис Прикли |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 96 |
| Формат | 16×20 см |
| Мова | Українська |
Крута Адель. Том 4. Це – не я!
Артикул:
1644
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Мистер Тан, Мис Прикли |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 96 |
| Формат | 16×20 см |
| Мова | Українська |
Крута Адель. Том 5. Геть з дороги, нікчеми
Артикул:
1646
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Мистер Тан, Мис Прикли |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 96 |
| Формат | 16×20 см |
| Мова | Українська |
Крута Адель. Том 6. Страшенний талант
Артикул:
4699
Оцінено в 0 з 5
170₴
| Автор | Міс Пріклі, Містер Тан |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 96 |
| Формат | 16×20 см |
| Мова | Українська |
Крута Адель. Том 7. Жодної пощади невдахам
Артикул:
4700
Оцінено в 0 з 5
170₴
| Автор | Міс Пріклі, Містер Тан |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 96 |
| Формат | 16×20 см |
| Мова | Українська |
Крута Адель. Том 8. Батьки на продаж
Артикул:
4701
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Міс Пріклі, Містер Тан |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 96 |
| Формат | 16×20 см |
| Мова | Українська |
Кур’єр
Артикул:
4012
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Олександр Корєшков |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 68 |
| Формат | 16,7х25 см |
| Мова | Українська |
Легенди MARVEL
Артикул:
2224
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Паоло Ривера, Пол Дженкинс |
|---|---|
| Видавець | Marvel, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 156 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Людина-Павук, Капітан Америка, Галк, Фантастична Четвірка |
Ліга Видатних Джентельменів. Книга 1
Артикул:
2925
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Алан Мур, Кевин О’Нил |
|---|---|
| Видавець | DC, Vovkulaka |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 192 |
| Формат | 19х28 см |
| Мова | Українська |
Ліга Справедливості. Книга 1. Початок. Спеціальне видання
Артикул:
3170
Оцінено в 0 з 5
310₴
| Автор | Джефф Джонс, Джим Лі |
|---|---|
| Видавець | Рідна мова, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2017 |
| Сторінок | 192 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Бетмен, Диво-жінка, Флеш, Супермен, Ліга Справедливості, Аквамен, Зелений Ліхтар |
Ліга справедливості. Книга 3. Трон Атлантиди
Артикул:
4107
Оцінено в 0 з 5
310₴
| Автор | Іван Рейс, Джефф Джонс, Джим Лі, Джо Прадо |
|---|---|
| Видавець | Рідна мова, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 256 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Бетмен, Диво-жінка, Супермен, Ліга Справедливості, Аквамен, Зелений Ліхтар |
Ліга справедливості. Книга 4. Війна Трійці
Артикул:
4108
Оцінено в 0 з 5
310₴
| Автор | Іван Рейс, Джефф Джонс, Джефф Лемір, Дуґ Манкі |
|---|---|
| Видавець | Рідна мова, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 320 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Бетмен, Диво-жінка, Супермен, Ліга Справедливості, Аквамен, Зелений Ліхтар |
Ліга справедливості. Книга 5. Герої назавжди
Артикул:
4109
Оцінено в 0 з 5
310₴
| Автор | Іван Рейс, Джефф Джонс, Дуґ Манкі |
|---|---|
| Видавець | Рідна мова, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 168 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Бетмен, Диво-жінка, Супермен, Ліга Справедливості, Аквамен, Зелений Ліхтар |
Ліга справедливості. Книга 6. Ліга Несправедливості
Артикул:
4110
Оцінено в 0 з 5
370₴
| Автор | Іван Рейс, Джейсон Фабок, Джефф Джонс, Дуґ Манкі |
|---|---|
| Видавець | Рідна мова, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 256 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Бетмен, Диво-жінка, Супермен, Ліга Справедливості, Аквамен, Зелений Ліхтар |
Ліга справедливості. Книга 7. Війна Дарксайда. Частина 1
Артикул:
3891
Оцінено в 0 з 5
310₴
| Автор | Бред Андерсон, Джейсон Фабок, Джефф Джонс |
|---|---|
| Видавець | Рідна мова, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 168 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Бетмен, Диво-жінка, Супермен, Ліга Справедливості, Аквамен, Зелений Ліхтар |
Ліга справедливості. Книга 8. Війна Дарксайда. Частина 2
Артикул:
4025
Оцінено в 0 з 5
310₴
| Автор | Бред Андерсон, Джейсон Фабок, Джефф Джонс |
|---|---|
| Видавець | Рідна мова, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 200 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Бетмен, Диво-жінка, Супермен, Ліга Справедливості, Аквамен, Зелений Ліхтар |
Локі. Бог, який впав на землю
Артикул:
2927
Оцінено в 0 з 5
210₴
| Автор | Деніел Кібблсміт, Ян Базальдуа |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Northern Lights |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 128 |
| Формат | 16х24 см |
| Мова | Українська |
Людина-павук кохає Мері Джейн №1
Артикул:
2229
Оцінено в 0 з 5
55₴
| Видавець | Marvel, Molfar Comics |
|---|---|
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 28 |
| Формат | 16,6х25,9 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Людина-Павук |
Людина-павук кохає Мері Джейн №2
Артикул:
2230
Оцінено в 0 з 5
75₴
| Видавець | Marvel, Molfar Comics |
|---|---|
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 28 |
| Формат | 16,6х25,9 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Людина-Павук |
Людина-Павук кохає Мері Джейн №3
Артикул:
2669
Оцінено в 0 з 5
75₴
| Видавець | Marvel, Molfar Comics |
|---|---|
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 28 |
| Формат | 16,6х25,9 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Людина-Павук |
Людина-павук кохає Мері Джейн №4
Артикул:
2670
Оцінено в 0 з 5
75₴
| Видавець | Marvel, Molfar Comics |
|---|---|
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 28 |
| Формат | 16,6х25,9 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Людина-Павук |
Людина-Павук та Веном: Подвійна халепа
Артикул:
3153
Оцінено в 0 з 5
330₴
| Автор | Гуріхіру, Маріко Тамакі |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Northern Lights |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 96 |
| Формат | 19,2х29 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Людина-Павук, Веном |
Завантажити більше товарів
Завантаження...