Показано 409–432 із 659
Комікси українською мовою
Казки. Батьківщина. Книга 6
Артикул:
4106
Оцінено в 0 з 5
320₴
| Автор | Білл Віллінґем, Марк Бекінгхем |
|---|---|
| Видавець | Рідна мова, Vertigo |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 200 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Казки. Жорстокі пори року. Книга 5
Артикул:
3890
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Білл Віллінґем, Марк Бекінгхем |
|---|---|
| Видавець | Рідна мова, Vertigo |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 176 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Каратель. Том 2
Артикул:
19253
Оцінено в 0 з 5
980₴
| Автор | Дуґі Брейтвейт, Лендро Фернандес, Ґарт Енніс |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 296 |
| Формат | 20×30 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж/Серія | Каратель |
Карнаж. Том 1. Уціліла
Артикул:
1905
Оцінено в 0 з 5
270₴
| Оригінальна назва | Carnage Vol. 1: The One That Got Away |
|---|---|
| Автор | Майк Перкинс, Джерри Конуэй |
| Видавець | Marvel, Northern Lights |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 124 |
| Формат | 16х24 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Веном |
КіберКрай
Артикул:
2273
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Денис Фадеев, Євгеній Тончилов, Олександр Филипович |
|---|---|
| Видавець | Asgardian Comics, TheWill Production |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 64 |
| Формат | 21×29 cм |
| Мова | Українська |
Кіношно. Графічна мандрівка світом кіно
Артикул:
4984
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Едвард Росс |
|---|---|
| Видавець | Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 200 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Кіт і трохи спецій
Артикул:
4362
Оцінено в 0 з 5
50₴
| Автор | Дмитро Гук |
|---|---|
| Видавець | UA Comix |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 14×20,5 см |
| Мова | Українська |
Кобзар. Легенди Великого Лугу
Артикул:
1616
Оцінено в 0 з 5
80₴
| Автор | Ілля Бакута |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 28 |
| Формат | 16х23 см |
| Мова | Українська |
Кобзар. Падіння Яструба
Артикул:
82352
Оцінено в 0 з 5
380₴
| Автор | Ілля Бакута |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 44 |
| Формат | 21х29,5 см |
| Мова | Українська |
Колоніст. Бути людиною
Артикул:
1788
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Ярко Филевич |
|---|---|
| Видавець | UA Comix |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 96 |
| Формат | 21×23 см |
| Мова | Українська |
Конан-варвар. Життя та смерть Конана
Артикул:
3148
Оцінено в 0 з 5
260₴
| Автор | Джейсон Аарон, Махмуд Асрар |
|---|---|
| Видавець | Fireclaw, Marvel |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 16х26 см |
| Мова | Українська |
Коротка історія українського борщу
Артикул:
5428
Оцінено в 5.00 з 5
350₴
| Автор | Євгенія Кузнєцова, Софія Сулій |
|---|---|
| Видавець | Видавництво |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 72 |
| Формат | 17×24 см |
| Мова | Українська |
Космічний Примарний Вершник
Артикул:
1906
Оцінено в 0 з 5
280₴
| Автор | Донни Кэйтс |
|---|---|
| Видавець | Marvel, MAL’OPUS |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 137 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
Коти-Захистики UA. Літак-супергерой
Артикул:
5559
Оцінено в 0 з 5
95₴
| Автор | Клапчук Т. О. |
|---|---|
| Видавець | Ранок |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16,3х23,7 см |
| Мова | Українська |
Коти-Захистики UA. Незламні
Артикул:
5558
Оцінено в 0 з 5
95₴
| Автор | Клапчук Т. О. |
|---|---|
| Видавець | Ранок |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16,3х23,7 см |
| Мова | Українська |
Кошичок із головами
Артикул:
3224
Оцінено в 0 з 5
380₴
| Автор | Джо Гілл |
|---|---|
| Видавець | DC, Vertigo |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 184 |
| Формат | 165*250 мм |
| Мова | Українська |
Кредо Асасина. Витоки
Артикул:
2933
Оцінено в 0 з 5
210₴
| Автор | Энтони Дель Кол, Конор МакКрири, Нил Эдвардс |
|---|---|
| Видавець | Titan Books, TUOS Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Кредо Асасина. Роздуми
Артикул:
2934
Оцінено в 0 з 5
210₴
| Автор | Ієн Еджінтон, Валерія Фавоччі |
|---|---|
| Видавець | Titan Books, TUOS Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Кредо Асасина. Тамплієри. Чорний хрест
Артикул:
2278
Оцінено в 0 з 5
230₴
| Автор | Фред ван Ленте, Денніс Калеро |
|---|---|
| Видавець | Titan Books, TUOS Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 128 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Кредо Асасина. Том 1: Випробування Вогнем
Артикул:
1717
Оцінено в 0 з 5
230₴
| Автор | Энтони Дель Кол, Конор МакКрири, Нил Эдвардс |
|---|---|
| Видавець | Titan Books, TUOS Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 128 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Крижане серце
Артикул:
3139
Оцінено в 0 з 5
170₴
| Видавець | Disney, Ранок |
|---|---|
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 56 |
| Формат | 16×23 см |
| Мова | Українська |
Крижане серце 2
Артикул:
3140
Оцінено в 0 з 5
170₴
| Видавець | Disney, Ранок |
|---|---|
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 56 |
| Формат | 16×23 см |
| Мова | Українська |
Крута Адель Екстра. Том 1. Один вечір із нянькою
Артикул:
4702
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Міс Пріклі, Містер Тан |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 96 |
| Формат | 16×20 см |
| Мова | Українська |
Крута Адель у Країні Неказок. Колекційне видання
Артикул:
4990
Оцінено в 0 з 5
260₴
| Автор | Діана Ле Феєр, Містер Тан |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 16×20 см |
| Мова | Українська |
Завантажити більше товарів
Завантаження...