Показано 265–288 із 659
Комікси українською мовою
Підлітки Мутанти Ніндзя Черепахи. Випуск 4. Обкладинка 2
Артикул:
71430
Оцінено в 0 з 5
120₴
| Автор | Джейсон Аарон, Джоель Джонс |
|---|---|
| Видавець | IDW, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16х25 см |
| Мова | Українська |
Плющ. За стіною. Випуск 1
Артикул:
6382
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Саша Буль |
|---|---|
| Видавець | UA Comix |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16,8х23,7 см |
| Мова | Українська |
Ракета і Грут: Жахливі оповідки
Артикул:
5979
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Аманда Дейберт, Лео Трінідад |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 72 |
| Формат | 15,2×22,8 cм |
| Мова | Українська |
Ракета і Грут: Полювання на зоряного лорда
Артикул:
90754
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Аманда Дейберт, Кем Кендел |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 72 |
| Формат | 15,2×22,8 cм |
| Мова | Українська |
Сила темного кристалу. Книга 2
Артикул:
5840
Оцінено в 0 з 5
230₴
| Автор | Келлі Метьюз, Ніколь Метьюз, Саймон Спарріер |
|---|---|
| Видавець | BOOM! Studios, Molfar Comics, Archaia Entertainment |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 17х24 см |
| Мова | Українська |
Сила темного кристалу. Книга 3
Артикул:
5841
Оцінено в 0 з 5
230₴
| Автор | Келлі Метьюз, Ніколь Метьюз, Саймон Спарріер |
|---|---|
| Видавець | BOOM! Studios, Molfar Comics, Archaia Entertainment |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 17х24 см |
| Мова | Українська |
Смерть. Абсолютне видання
Артикул:
96
Оцінено в 0 з 5
760₴
| Автор | Ніл Ґейман |
|---|---|
| Видавець | РМ, DC, Vertigo |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 368 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Тіла
Артикул:
5765
Оцінено в 0 з 5
610₴
| Автор | Дін Ормстон, Меґан Гетрік, Сай Спенсер, Філ Вінслейд |
|---|---|
| Видавець | РМ, DC, Vertigo |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 208 |
| Формат | 16,5×25 cм |
| Мова | Українська |
Убивство на сходах. Останні роки Степана Бандери
Артикул:
5839
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Віра Курико, Лада Касьяненко |
|---|---|
| Видавець | Vivat |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 64 |
| Формат | 16,3х23,5 см |
| Мова | Українська |
Укрмен VS Ампербой. Випуск 1
Артикул:
788
Оцінено в 0 з 5
160₴
| Автор | Анатолій Тягур, Євген Саух |
|---|---|
| Видавець | KRUTO Comics |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 24 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Ходячі мерці. Книга 4
Артикул:
84220
Оцінено в 0 з 5
800₴
| Автор | Роберт Кіркман, Тоні Мур, Чарлі Адлард |
|---|---|
| Видавець | Image, MIMIR MEDIA (Northern Lights) |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 296 |
| Формат | 17,4х27,6 см |
| Мова | Українська |
Шух. Історія легенди
Артикул:
6381
Оцінено в 0 з 5
550₴
| Автор | Володимир Кузнєцов, Дарія Коровицька, Таня Приймич |
|---|---|
| Видавець | UA Comix |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 120 |
| Формат | 19,5х29,7 см |
| Мова | Українська |
Щось убиває дітей. Том 2
Артикул:
6777
Оцінено в 0 з 5
550₴
| Автор | Вертер Делл’Едера, Джеймс Тініон IV |
|---|---|
| Видавець | BOOM! Studios, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 16,7×25,1 см |
| Мова | Українська |
13й Курінь
Артикул:
5308
Оцінено в 0 з 5
310₴
| Автор | Євгеній Тончилов, В’ячеслав Бугайов, Денис Фадєєв, Максим Богдановський, Кирил Малов |
|---|---|
| Видавець | TheWill Production |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 40 |
| Формат | 21х29,5 см |
| Мова | Українська |
3.3.3//
Артикул:
920
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Богдан Кордоба, Людмила Самусь |
|---|---|
| Видавець | UA Comix |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 13х20 см |
| Мова | Українська |
5 Земель. Том 1. Щосили
Артикул:
3158
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Автор | Левелін, Лерекюлі |
|---|---|
| Видавець | MIMIR MEDIA (Northern Lights), Delcourt |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 64 |
| Формат | 22×31 cм |
| Мова | Українська |
Critical Role. Vox Machina. Том 1: Початок
Артикул:
1714
Оцінено в 0 з 5
285₴
| Автор | Метью Колвіл, Метью Мерсер, Оливия Самсон |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, TUOS Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 168 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
Cyberpunk2077. Мрії великого міста
Артикул:
1374
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Алессіо Фьорінелло, Бартош Штибор, Кшиштоф Островський, Роман Тітов, Філіпе Андраде, Янніс Мілоноянніс |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka, Dark Horse |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 128 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
Cyberpunk2077. Твій голос
Артикул:
5424
Оцінено в 0 з 5
320₴
| Автор | Олександра Мотика, Марцин Бляха, Данієль Жежель |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka, Dark Horse |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 88 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
DCМІЛЯЦІЯ
Артикул:
2308
Оцінено в 0 з 5
275₴
| Автор | Стефано Гаудіано, Том Тейлор, Тревор Гейрсайн |
|---|---|
| Видавець | РМ, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 232 |
| Формат | 16х25 см |
| Мова | Українська |
Dragon Age. Ера Драконів: Маговбивці
Артикул:
1713
Оцінено в 0 з 5
240₴
| Автор | Грег Ракка |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, TUOS Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 120 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
God of War. Бог Війни. Том 1
Артикул:
1718
Оцінено в 0 з 5
250₴
| Автор | Крис Роберсон |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, TUOS Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Horizon Zero Dawn. Горизонт: Новий світанок. Сонячний Яструб
Артикул:
2932
Оцінено в 0 з 5
260₴
| Автор | Енн Мауліна, Енн Тул |
|---|---|
| Видавець | TUOS Comics, Titan Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 128 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
MARVEL 1602
Артикул:
1623
Оцінено в 0 з 5
410₴
| Автор | Нил Гейман, Энди Куберт |
|---|---|
| Видавець | Marvel, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 224 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Фантастична четвірка , Людина павук, Доктор Стрэндж |
Завантажити більше товарів
Завантаження...