Показано 217–240 із 659
Комікси українською мовою
Щось убиває дітей. Том 1
Артикул:
1891
Оцінено в 0 з 5
550₴
| Автор | Джеймс Тініон IV, Вертер Делл’Едера |
|---|---|
| Видавець | BOOM! Studios, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 16,7×25,1 см |
| Мова | Українська |
Підлітки-титани: Рейвен. Том 1
Артикул:
706040
Оцінено в 0 з 5
640₴
| Автор | Габріель Піколо, Камі Гарсія |
|---|---|
| Видавець | DC, Vivat |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 192 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Відьмак. Лисячі діти
Артикул:
1107
Оцінено в 0 з 5
500₴
| Автор | Пол Тобин, Джо Куэрио |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, Vovkulaka |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 136 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Воля. The Will. Том 2
Артикул:
988
Оцінено в 0 з 5
430₴
| Автор | Денис Фадеев, Вячеслав Бугайов, Александр Филипович, Алексей Бондаренко |
|---|---|
| Видавець | Asgardian Comics, Ugar Production |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 80 |
| Формат | 21х29,5 см |
| Мова | Українська |
Втеча
Артикул:
1095
Оцінено в 0 з 5
80₴
| Автор | Родіон Щербінін, Стефано Мунаріні |
|---|---|
| Видавець | Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 16х26 см |
| Мова | Українська |
Джокер
Артикул:
1277
Оцінено в 0 з 5
780₴
| Автор | Брайан Аззарелло, Ли Бермехо |
|---|---|
| Видавець | DC, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 136 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Бэтмен, Джокер |
Журнал Fireclaw Comics №7
Артикул:
677
Оцінено в 0 з 5
40₴
| Автор | Лука Энок, Стэфано Вьетти |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 15х21 см |
| Мова | Українська |
Журнал Fireclaw Comics №8
Артикул:
678
Оцінено в 0 з 5
40₴
| Автор | Лука Энок, Стэфано Вьетти |
|---|---|
| Видавець | Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 15х21 см |
| Мова | Українська |
Залізна Голова (#1)
Артикул:
1109
Оцінено в 0 з 5
70₴
| Автор | Максим Удинский |
|---|---|
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 40 |
| Формат | 15,5х24 см |
| Мова | Українська |
Текс. Месник
Артикул:
80829
Оцінено в 0 з 5
180₴
| Автор | Мауро Бозелли, Стефано Андреуччи |
|---|---|
| Видавець | Fireclaw |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 50 |
| Формат | 21х29 см |
| Мова | Українська |
Проповідник. Книга 2
Артикул:
73348
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Гарт Эннис, Стив Диллон |
| Видавець | Vertigo, Рідна мова |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 376 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
Скотт Пілігрим. Книга 1
Артикул:
1118
Оцінено в 0 з 5
425₴
| Автор | Брайан Ли О’Мэлли |
|---|---|
| Видавець | Oni Press, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 192 |
| Формат | 15х23 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Скотт Пилигрим |
Фаетон. Протерра. Том 1
Артикул:
1120
Оцінено в 0 з 5
295₴
| Автор | Брайан Ли О’Мэлли |
|---|---|
| Видавець | Oni Press, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 192 |
| Формат | 15х23 см |
| Мова | Українська |
| Персонаж | Скотт Пилигрим |
Фаетон. Протерра. Том 2
Артикул:
1121
Оцінено в 0 з 5
295₴
| Автор | Мария Ланцута |
|---|---|
| Видавець | Самиздат |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 88 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
Химерне Минуле
Артикул:
1097
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Бруно Енна, Джованні Ді Ґрегоріо |
|---|---|
| Видавець | Fireclaw |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 192 |
| Формат | 21×28 cм |
| Мова | Українська |
Бетмен. Фатум, що спіткав Готем
Артикул:
82710
Оцінено в 0 з 5
550₴
| Автор | Майк Міньйола, Річард Пейс, Трой Ніксі |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka, DC |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2026 |
| Сторінок | 152 |
| Формат | 16,8х25,7 см |
| Мова | Українська |
Бринділла. Мисливці за тінями. Том 1
Артикул:
96848
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Федеріко Бертолуччі, Фредерік Бремо |
|---|---|
| Видавець | Ранок |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 96 |
| Формат | 21х28,5 см |
| Мова | Українська |
Вбий або будь убитим. Том 1
Артикул:
93724
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Ед Брубейкер, Елізабет Брайтвізер, Шон Філліпс |
|---|---|
| Видавець | Image, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 16,7×25,1 см |
| Мова | Українська |
Вбий або будь убитим. Том 2
Артикул:
97869
Оцінено в 0 з 5
550₴
| Автор | Ед Брубейкер, Елізабет Брайтвізер, Шон Філліпс |
|---|---|
| Видавець | Image, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 168 |
| Формат | 16,7×25,1 см |
| Мова | Українська |
Вбий або будь убитим. Том 3
Артикул:
71385
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Ед Брубейкер, Елізабет Брайтвізер, Шон Філліпс |
|---|---|
| Видавець | Image, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 16,7×25,1 см |
| Мова | Українська |
Відьмак. Лемент відьми
Артикул:
5970
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Автор | Бартош Штибор, Ванеса Р. Дель Рей |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka, Dark Horse |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Відьмак. Лемент відьми. Лімітоване видання
Артикул:
5971
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Автор | Бартош Штибор, Ванеса Р. Дель Рей |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka, Dark Horse |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 112 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Воля: Щедрик – пісня Світла
Артикул:
44316
Оцінено в 0 з 5
430₴
| Видавництво | The Will Production |
|---|---|
| Мова видання | українська |
| Обкладинка | тверда |
| Кількість сторінок | 72 |
Гензель і Гретель. Графічний роман
Артикул:
49253
Оцінено в 0 з 5
520₴
| Автор | Стівен Кінг, Моріс Сендак |
|---|---|
| Видавець | Видавництво |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 48 |
| Формат | 25.4 × 23 × 1 см |
| Мова | Українська |
Завантажити більше товарів
Завантаження...