Показано 1–24 із 704
Комікси
30 днів ночі. Книга 1
Артикул:
96312
Оцінено в 0 з 5
950₴
| Автор | Бен Темплсміт, Стів Найлз |
|---|---|
| Видавець | IDW, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 464 |
| Формат | 16,5х25 см |
| Мова | Українська |
300 Спартанців
Артикул:
7158
Оцінено в 0 з 5
700₴
| Автор | Лінн Варлі, Френк Міллер |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 88 |
| Формат | 32,6х23,4 см |
| Мова | Українська |
BATMAN WHITE KNIGHT
Артикул:
9592
Оцінено в 0 з 5
1,250₴
| Автор | Метт Голлінґсворт, Шон Мерфі |
|---|---|
| Видавець | DC |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2018 |
| Сторінок | 232 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Англійська |
Batman: Three Jokers
Артикул:
500236
Оцінено в 0 з 5
1,500₴
| Видавець | DC |
| Мова | Англійська |
| Рік видання: | 2020 |
| Тип товару: | комікс |
| Палітурка: | Тверда |
| Кількість сторінок: | 160 |
| Розміри (мм): | 168×259 мм |
CIVIL WAR
Артикул:
65549
Оцінено в 0 з 5
1,100₴
| Автор | Марк Міллар, Стів Мак-Нівен |
|---|---|
| Видавець | Marvel |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2016 |
| Сторінок | 264 |
| Формат | 15,5х23 см |
| Мова | Англійська |
Cyberpunk 2077. Блекаут
Артикул:
82611
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Автор | Бартош Штибор, Роберто Річчі, Фабіана Масколо |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka, Dark Horse |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 104 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
Cyberpunk 2077. Блекаут. Лімітоване видання
Артикул:
82628
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Автор | Бартош Штибор, Роберто Річчі, Фабіана Масколо |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka, Dark Horse |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 104 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
Cyberpunk2077. Даю слово
Артикул:
6584
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Автор | Бартош Штибор, Джулія Бруско, Хесус Ервас |
|---|---|
| Видавець | Vovkulaka, Dark Horse |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 104 |
| Формат | 17х26 см |
| Мова | Українська |
Doctor Doom: Books of Doom
Артикул:
64733
Оцінено в 0 з 5
1,250₴
| Видавець | Marvel Comics |
| Мова | Англійська |
| Рік видання: | 2025 |
| Тип товару: | комікс |
| Палітурка: | М’яка |
| Кількість сторінок: | 152 |
| Розміри (мм): | 259 x 168 x 20 |
Marvel Зомбі: Чорне, Біле, Кров. Випуск 1 A
Артикул:
850
Оцінено в 0 з 5
100₴
| Автор | Ґарт Енніс, Алекс Сеґура, Ешлі Аллен |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Marvel Зомбі: Чорне, Біле, Кров. Випуск 1 B
Артикул:
870
Оцінено в 0 з 5
100₴
| Автор | Ґарт Енніс, Алекс Сеґура, Ешлі Аллен |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Marvel Зомбі: Чорне, Біле, Кров. Випуск 1 C
Артикул:
855
Оцінено в 0 з 5
100₴
| Автор | Ґарт Енніс, Алекс Сеґура, Ешлі Аллен |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Marvel Зомбі: Чорне, Біле, Кров. Випуск 1 D
Артикул:
861
Оцінено в 0 з 5
100₴
| Автор | Ґарт Енніс, Алекс Сеґура, Ешлі Аллен |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Marvel Зомбі: Чорне, Біле, Кров. Випуск 2 A
Артикул:
2988
Оцінено в 0 з 5
100₴
| Автор | Алекс Сеґура, Ґарт Енніс, Ешлі Аллен |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Marvel Зомбі: Чорне, Біле, Кров. Випуск 2 B
Артикул:
2382
Оцінено в 0 з 5
100₴
| Автор | Алекс Сеґура, Ґарт Енніс, Ешлі Аллен |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Marvel Зомбі: Чорне, Біле, Кров. Випуск 2 C
Артикул:
1396
Оцінено в 0 з 5
100₴
| Автор | Алекс Сеґура, Ґарт Енніс, Ешлі Аллен |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Marvel Зомбі: Чорне, Біле, Кров. Випуск 2 D
Артикул:
3088
Оцінено в 0 з 5
100₴
| Автор | Алекс Сеґура, Ґарт Енніс, Ешлі Аллен |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Marvel Зомбі: Чорне, Біле, Кров. Випуск 3 A
Артикул:
6650
Оцінено в 0 з 5
100₴
| Автор | Алекс Сеґура, Ґарт Енніс, Ешлі Аллен |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Marvel Зомбі: Чорне, Біле, Кров. Випуск 3 B
Артикул:
6651
Оцінено в 0 з 5
100₴
| Автор | Алекс Сеґура, Ґарт Енніс, Ешлі Аллен |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Marvel Зомбі: Чорне, Біле, Кров. Випуск 3 C
Артикул:
6652
Оцінено в 0 з 5
100₴
| Автор | Алекс Сеґура, Ґарт Енніс, Ешлі Аллен |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Marvel Зомбі: Чорне, Біле, Кров. Випуск 4 A
Артикул:
6764
Оцінено в 0 з 5
100₴
| Автор | Алекс Сеґура, Ґарт Енніс, Ешлі Аллен |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Marvel Зомбі: Чорне, Біле, Кров. Випуск 4 B
Артикул:
6765
Оцінено в 0 з 5
100₴
| Автор | Алекс Сеґура, Ґарт Енніс, Ешлі Аллен |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Marvel Зомбі: Чорне, Біле, Кров. Випуск 4 C
Артикул:
6766
Оцінено в 0 з 5
100₴
| Автор | Алекс Сеґура, Ґарт Енніс, Ешлі Аллен |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Marvel Зомбі: Чорне, Біле, Кров. Випуск 4 D
Артикул:
6767
Оцінено в 0 з 5
100₴
| Автор | Алекс Сеґура, Ґарт Енніс, Ешлі Аллен |
|---|---|
| Видавець | Marvel, Varvar |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 32 |
| Формат | 17×26 см |
| Мова | Українська |
Завантажити більше товарів
Завантаження...