Показано 73–81 із 81
Артбуки
Світ гри Diablo
Артикул:
5448
Оцінено в 5.00 з 5
1,150₴
| Автор | Джейк Ґерлі |
|---|---|
| Видавець | Molfar Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 256 |
| Формат | 21,8х30 см |
| Мова | Українська |
Світ гри Far Cry 6
Артикул:
4966
Оцінено в 0 з 5
800₴
| Видавець | Dark Horse, MAL’OPUS |
|---|---|
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 216 |
| Формат | 23х32 см |
| Мова | Українська |
Світ гри Heartstone
Артикул:
5449
Оцінено в 0 з 5
950₴
| Видавець | Molfar Comics, Blizzard Entertainment |
|---|---|
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 240 |
| Формат | 29,2×25,4 см |
| Мова | Українська |
Світ гри The Last of Us
Артикул:
4021
Оцінено в 0 з 5
750₴
| Издатель | Dark Horse, MAL’OPUS |
|---|---|
| Переплет | Твердый переплет |
| Дата выхода | 2021 |
| Страниц | 184 |
| Формат | 23х32 см |
| Язык | Украинский |
Світ гри The Last of Us. Частина II
Артикул:
1719
Оцінено в 0 з 5
750₴
| Оригінальна назва | The Art of the Last of Us Part II |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2020 |
| Сторінок | 200 |
| Формат | 23х32 см |
| Мова | Українська |
Стен Лі: Як малювати комікс
Артикул:
2672
Оцінено в 0 з 5
460₴
| Автор | Стэн Ли |
|---|---|
| Видавець | TUOS Comics |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 224 |
| Формат | 21,6х26,7 cм |
| Мова | Українська |
Українська магічна академія
Артикул:
4072
Оцінено в 0 з 5
800₴
| Автор | Мальовій |
|---|---|
| Видавець | MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 25х25 см |
| Мова | Українська, Англійська |
Український бестіарій
Артикул:
5111
Оцінено в 0 з 5
810₴
| Автор | Мальовій |
|---|---|
| Видавець | MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 108 |
| Формат | 25х25 см |
| Мова | Українська |
MINECRAFT. Довідник Червоного каменю
Артикул:
1309
Оцінено в 0 з 5
220₴
| Автор | Крейг Джелли |
|---|---|
| Видавець | Артбукс |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 96 |
| Мова | Українска |