Показано 25–48 із 81
Артбуки
Гастроногік
Артикул:
4582
Оцінено в 0 з 5
650₴
| Автор | Тібо Вілланова, Максім Леонар |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 21х29 см |
| Мова | Українська |
Гастроногік Аніме
Артикул:
4704
Оцінено в 0 з 5
600₴
| Мова | Українська |
|---|---|
| Видавець | Nasha Idea |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 120 |
| Формат | 21 × 29 × 2 cm |
Друзі: Офіційна кулінарна книга
Артикул:
4152
Оцінено в 0 з 5
650₴
| Автор | Аманда Ї |
|---|---|
| Видавець | MAL’OPUS, Insight Editions |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 176 |
| Формат | 21х26 см |
| Мова | Українська |
Кулінарна книга Гаррі Поттера. Неофіційне ілюстроване видання
Артикул:
4472
Оцінено в 0 з 5
650₴
| Автор | Том Ґрімм |
|---|---|
| Видавець | MAL’OPUS, Heel Verlag |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 192 |
| Формат | 21х26 см |
| Мова | Українська |
Кулінарна книга Рецепти з аніме. Їжа ваших улюблених персонажів: від бенто до якісоби
Артикул:
4963
Оцінено в 4.00 з 5
650₴
| Автор | Діана Олт |
|---|---|
| Видавець | MAL’OPUS, Insight Editions |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 160 |
| Формат | 18,4х22,5 см |
| Мова | Українська |
Мистецтво і душа Дюни
Артикул:
81264
Оцінено в 4.00 з 5
1,700₴
| Автор | Таня Лапойнт |
|---|---|
| Видавець | BookChef |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 240 |
| Формат | 26,5х29 см |
| Мова | Українська |
Оповідки з Кільця (Сімон Столенхаг)
Артикул:
5552
Оцінено в 0 з 5
1,150₴
| Автор | Сімон Столенхаґ |
|---|---|
| Видавець | Видавництво |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 128 |
| Формат | 235×315мм |
| Мова | Українська |
Створення світу гри Hogwarts Legacy
Артикул:
5089
Оцінено в 4.00 з 5
1,200₴
| Видавець | MAL’OPUS, Avalanche Software |
|---|---|
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 252 |
| Формат | 23х32 см |
| Мова | Українська |
Як малювати аніме.
Артикул:
3534
Оцінено в 5.00 з 5
550₴
| Автор | Кристофер Харт |
|---|---|
| Видавець | Book Chef |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 215x285x15мм |
| Мова | Українська |
Гравіті Фолз. Щоденник 3
Артикул:
1146
Оцінено в 0 з 5
780₴
| Автор | Алекс Хирш, Роб Ренцетти |
|---|---|
| Видавець | Disney, Ранок |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2019 |
| Сторінок | 288 |
| Формат | 20×25 см |
| Мова | Українська |
ROBLOX. Найкращі батальні ігри
Артикул:
88937
Оцінено в 0 з 5
300₴
| Розміри: | 152мм x 215мм x 15мм |
| Вага: | 365г |
| Рік: | 2020 |
| Вік: | 7+ |
| Кількість сторінок: | 96 |
| Палітурка: | тверда |
| Мова: | українська |
| Папір: | офсет |
| Автор/ка: | Алекс Вілтшир, Крейг Джеллі |
Будиночок з історіями
Артикул:
6027
Оцінено в 0 з 5
500₴
| Автор | Сейджі Йошіда |
|---|---|
| Видавець | MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 128 |
| Формат | 22,6х22,6 см |
| Мова | Українська |
Данина студії Ghibli. Майстри мрії
Артикул:
68629
Оцінено в 0 з 5
650₴
| Автор | Девід Дей |
|---|---|
| Видавець | MAL’OPUS, Insight Editions |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 176 |
| Формат | 19,2×27 cм |
| Мова | Українська |
Мистецтво й створення серіалу Аркейн
Артикул:
68476
Оцінено в 0 з 5
1,290₴
| Автор | Елізабет Вінчентеллі |
|---|---|
| Видавець | Titan Books |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 224 |
| Формат | 23х32 см |
| Мова | Українська |
Потойбічник. Галерея авторських скетчів на обкладинках #4
Артикул:
5759
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Автор: | Сергій Гайдай |
| Художник: | Сергій Гайдай, Сергій Чудакоров, Григорій Марголін, Єгор Ключник, Андрій Данкович |
| Видавництво: | самвидав |
| Мова видання: | українська |
| Формат: | 170 х 240 мм |
| Обкладинка: | м’яка |
| Кількість сторінок: | 52 |
Світ гри STALKER 2: Heart of Chornobyl
Артикул:
68445
Оцінено в 0 з 5
1,200₴
| Автор | GSC Game World |
|---|---|
| Видавець | Dark Horse, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2026 |
| Сторінок | 208 |
| Формат | 23х32 см |
| Мова | Українська |
Синя тюрма. Розмальовка
Артикул:
16857
Оцінено в 0 з 5
270₴
Кількість сторінок:60
Тип обкладинки:М’яка
Химерні візії. Збірка робіт Джюнджі Іто
Артикул:
6353
Оцінено в 0 з 5
1,200₴
| Автор | Джюнджі Іто |
|---|---|
| Видавець | MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 152 |
| Формат | 23×32 cм |
| Мова | Українська |
Banksy: Ви становите загрозу прийнятного рівня
Артикул:
5553
Оцінено в 0 з 5
920₴
| Автор | Ґері Шов, Патрік Поттер |
|---|---|
| Видавець | ArtHuss |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 240 |
| Формат | 205×255мм |
| Мова | Українська |
Bloodborne. Офіційні ілюстрації
Артикул:
4146
Оцінено в 0 з 5
1,250₴
| Видавець | MAL’OPUS, Kadokawa |
|---|---|
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 256 |
| Формат | 23х32 см |
| Мова | Українська |
BTS І Я. Твій неофіційний фанбук
Артикул:
5179
Оцінено в 0 з 5
350₴
| Автор | Бекка Райт |
|---|---|
| Видавець | Жорж |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 128 |
| Формат | 189×246 |
| Мова | Українська |
BTS. Перевірка для фанів
Артикул:
5178
Оцінено в 0 з 5
130₴
| Автор | Кейт Гамільтон |
|---|---|
| Видавець | Жорж |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 96 |
| Формат | 140х198 мм |
| Мова | Українська |
Diablo. Книга Адрії
Артикул:
3966
Оцінено в 0 з 5
680₴
| Видавець | Molfar Comics, Blizzard Entertainment |
|---|---|
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2022 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 19,7×25,4 cм |
| Мова | Українська |
Fallout. Офіційна кулінарна книга
Артикул:
5419
Оцінено в 0 з 5
650₴
| Автор | Вікторія Розенталь |
|---|---|
| Видавець | MAL’OPUS, Insight Editions |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 192 |
| Формат | 21х26 см |
| Мова | Українська |
Завантажити більше товарів
Завантаження...