Показано 1–24 із 34
Артбуки
NieR Automata. Путівник світом
Артикул:
6618
Оцінено в 0 з 5
1,200₴
| Видавець | Dark Horse, MAL’OPUS |
|---|---|
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 192 |
| Формат | 23х30 см |
| Мова | Українська |
Велика енциклопедія монстрів
Артикул:
81851
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Автор | Валерія Давіла |
|---|---|
| Видавництво | Book Chef |
| Перекладач | Вікторія Хайлова |
| Рік видання | 2023 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 40 |
| Обкладинка | Тверда |
Велика енциклопедія монстрів 2
Артикул:
82988
Оцінено в 0 з 5
400₴
| Автор | Валерія Давіла, Хуан Мартін Буено |
|---|---|
| Видавництво | Book Chef |
| Перекладач | Вікторія Хайлова |
| Рік видання | 2024 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 40 |
| Обкладинка | Тверда |
Гаррі Поттер. Магія плетіння. Офіційна книга плетених моделей за мотивами улюблених фільмів
Артикул:
83800
Оцінено в 0 з 5
850₴
| Автор | Теніс Ґрей, Лора Фліппен |
|---|---|
| Видавництво | Book Chef |
| Перекладач | Дар’я Москвітіна |
| Рік видання | 2025 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 208 |
| Обкладинка | Тверда |
Гаррі Поттер. Офіційна різдвяна кулінарна книга
Артикул:
5703
Оцінено в 0 з 5
650₴
| Автор | Елена П. Крейґ, Джоді Ревенсон |
|---|---|
| Видавець | MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 176 |
| Формат | 21х26 см |
| Мова | Українська |
Гра престолів. Офіційна кулінарна книга. Рецепти від Королівського Причалу до Дотрацького моря.
Артикул:
83343
Оцінено в 0 з 5
900₴
| Автор | Челсі Монро-Кассел, Брент Консіліо |
|---|---|
| Видавництво | Book Chef |
| Перекладач | Марина Дядюнова |
| Рік видання | 2025 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 240 |
| Обкладинка | Тверда |
Гравіті Фолз. Історії про дивне й небезпечне
Артикул:
95667
Оцінено в 0 з 5
680₴
| Видавництво | Ранок |
|---|---|
| Рік видання | 2026 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 208 |
| Обкладинка | Тверда |
Гравіті Фолз. Книга Білла
Артикул:
95668
Оцінено в 0 з 5
800₴
| Видавництво | Ранок |
|---|---|
| Перекладач | Євгенія Осьмачко |
| Рік видання | 2025 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 224 |
| Обкладинка | Тверда і суперобкладинка |
Зоревир. Крізь всесвіт
Артикул:
68711
Оцінено в 0 з 5
900₴
| Автор | Команда «Зоревир» |
|---|---|
| Жанр | Наукпоп |
| Обкладинка | Тверда |
| Кількість сторінок | 224 |
| Формат | 25х25 см |
Зоряні війни. Зарево повстання. Ілюстрований путівник
Артикул:
6086
Оцінено в 0 з 5
1,125₴
| Автор | Пабло Ідальго |
|---|---|
| Видавець | Dorling Kindersley, Disney, LANTSUTA |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 144 |
| Формат | 24х28,5 см |
| Мова | Українська |
Ілюстрований світ Толкіна
Артикул:
7156
Оцінено в 0 з 5
1,250₴
| Автор | Девід Дей |
|---|---|
| Видавець | Varvar |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 288 |
| Формат | 19×26 cм |
| Мова | Українська |
Коли завмирає серце. Книга-розмальовка
Артикул:
49192
Оцінено в 0 з 5
200₴
| Автор | Еліс Осман |
|---|---|
| Видавець | Видавництво |
| Палітурка | М’яка обкладинка |
| Кількість сторінок | 96 |
Кулінарна книга Володаря перснів. Неофіційне ілюстроване видання
Артикул:
6487
Оцінено в 0 з 5
650₴
| Автор | Том Ґрімм |
|---|---|
| Видавець | Titan Books, MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 160 |
| Формат | 21х26 см |
| Мова | Українська |
Майнкрафт. MINECRAFT. Посібник з виживання
Артикул:
31531
Оцінено в 0 з 5
320₴
| Розміри: | 215мм x 150мм x 13мм |
| Вага: | 360г |
| Рік: | 2022 |
| Вік: | 10+ |
| Кількість сторінок: | 96 |
| Палітурка: | тверда |
| Мова: | українська |
| Папір: | офсет |
| Автор/ка: | Стефані Мілтон |
| Перекладач/ка: | Олексій Кондратюк |
| Ілюстратор/ка: | Раян Марш |
Мистецтво і душа Дюни. Частина 2
Артикул:
48098
Оцінено в 0 з 5
1,700₴
| Автор | Таня Лапойнт |
|---|---|
| Видавець | BookChef |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 240 |
| Формат | 26,5х29 см |
| Мова | Українська |
Мистецтво й дуща Того, хто біжить по лезу 2049
Артикул:
6597
Оцінено в 0 з 5
1,550₴
| Автор | Таня Лапойнт |
|---|---|
| Видавець | BookChef |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2024 |
| Сторінок | 240 |
| Формат | 23,5х30 см |
| Мова | Українська |
П’ять ночей із Фредді. Кулінарна книга. Офіційне видання
Артикул:
84678
Оцінено в 0 з 5
550₴
| Автор | Роб Морріс |
|---|---|
| Видавництво | Book Chef |
| Перекладач | Ольга Барабаш |
| Рік видання | 2025 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 128 |
| Обкладинка | Тверда |
Світ гри Kingdom Come: Deliverance II
Артикул:
68957
Оцінено в 0 з 5
1,500₴
| Автор | Warhorse Studios |
|---|---|
| Видавець | MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2026 |
| Сторінок | 382 |
| Формат | 22,9х30,5 см |
| Мова | Українська |
Художня школа манги
Артикул:
500671
Оцінено в 0 з 5
1,480₴
| Видавництво: | LANTSUTA |
|---|---|
| Ліцензія | Dorling Kindersley |
| Автор | Мей Ю |
| Переклад | Марія Ланцута |
| Палітурка | тверда |
| Мова | українська |
| Формат | 215х260 мм |
| Вік | 12+ |
| Кількість сторінок | 256 |
| Дата виходу | 2025 |
Шлях домогосподаря: Гангстерський посібник з господарювання
Артикул:
68506
Оцінено в 0 з 5
450₴
| Автор | Ооно Косуке |
|---|---|
| Видавець | MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2025 |
| Сторінок | 192 |
| Формат | 16,5×21,6 cм |
| Мова | Українська |
Японські легенди
Артикул:
85217
Оцінено в 0 з 5
500₴
| Автор | Loputyn |
|---|---|
| Видавництво | Book Chef |
| Перекладач | Вікторія Черненко |
| Рік видання | 2026 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 64 |
| Обкладинка | Тверда |
The Elder Scrolls. Офіційна кулінарна книга
Артикул:
4961
Оцінено в 0 з 5
650₴
| Автор | Челсі Монро-Кассель |
|---|---|
| Видавець | MAL’OPUS, Insight Editions |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 192 |
| Формат | 21х26 см |
| Мова | Українська |
Відьмак. Офіційна кулінарна книга
Артикул:
5534
Оцінено в 0 з 5
800₴
| Автор | Аніта Сарна, Кароліна Крупецька |
|---|---|
| Видавець | MAL’OPUS |
| Палітурка | Тверда обкладинка |
| Дата виходу | 2023 |
| Сторінок | 256 |
| Формат | 21х26 см |
| Мова | Українська |
Воскреситель. Анатомія фантастичних істот
Артикул:
4697
Оцінено в 0 з 5
580₴
| Автор | Эрик Хадспет |
|---|---|
| Видавець | Book Chef |
| Палітурка | Тверда |
| Дата виходу | 2021 |
| Сторінок | 192 |
| Формат | 19х26 см |
| Мова | Українська |
Завантажити більше товарів
Завантаження...